Головний тренер ВК «Сєвєродончанка» Гарій ЄГІАЗАРОВ відповів на питання прес-служби за підсумками домашніх матчів 12-го туру з тернопільською «Галичанкою-ТНЕУ-Вікнарьов» (3:0, 3:0).

- Судячи з рахунку, в боротьбі пройшла лише одна партія – остання в другому матчі. Завдяки чому вдалося добитися такої переваги?

- Як на мене, суперник слабо зіграв на прийомі, від цього страждала і атака. Команда, яка грає з трьома центральними, а саме так розпочала першу гру «Галичанка», суттєво залежить від прийому. Зі свого боку ми в перший день дуже здорово зіграли в атаці, непогано відподавали, та й і інших компонентах мали перевагу.

В другий день «Галичанка» змінила склад - Дудник стала грати в діагоналі. Наскільки я розумію, завдяки цьому суперник спробував підсилити блок проти Лісєєнкової. Ми в цілому стали гірше грати в атаці, десь з середини другої партії. В цей момент суперник непогано зіграв на блоці, та й ми почали помилятися, що я пов’язую з втратою концентрації після легкої гри до цього. Переграли ми суперника і в захисті, і на прийомі. Звісно, одним з головних факторів наших перемог стала неабияка підтримка вболівальників, які дуже скучили за командою, за волейболом. Гадаю, що в перший день в залі було приблизно тисяча глядачів, а для нашого чемпіонату це серйозний показник.

- Як ви гадаєте, чи вплинуло на результат те, що «Галичанка» приїхала в Сєвєродонецьк лише в день першого матчу?

- Складно сказати. Якщо б Дудник була б в 100%-ї формі, це, звісно, була б інша «Галичанка», а зараз вона не в кращих кондиціях. У суперника, виходячи з цих ігор, чимало провальних розстановок. І ці слабкі місця ми використали.

Yegizarov

- Такий збіг. Інна Деніна знов, як і в матчах першого кола, грала в якості ліберо…

- Так. І причини, що вплинули на зміну амплуа, такі ж самі – пошкодження. Вона невдало приземлилася та потягнула зв’язки гомілковостопного суглобу. На тренуванні у неї були больові відчуття, і ми вирішили не ризикувати – Інна зіграла ліберо. В принципі, для нас це випробувана схема, тож ми не стали мудрити.

- Отже «Сєвєродончанка» зіграла два домашніх тури – з «Хіміком» та «Галичанкою». Чи говорить цей факт про те, що й фінальний тур в Сєвєродонецьку повинен відбутися за календарем?

- Гадаю, що так. Одна справа, коли все на рівні розмов, інша – коли в Сєвєродонецьку вже відбулися матчі чемпіонату. З одного боку, ми пробували доказати, що тут все добре, з іншого, команди, знаходячись вдома не могли представити, яка тут ситуація. «Хімік» та «Галичанка» приїхали та на власні очі переконалися, що тут все нормально. Розумію, що, коли в новинах показують, що на сході України стріляють, здається, що це саме в Сєвєродонецьку відбувається, а насправді ж, все в місті спокійно. І волейболістки з Южного та Тернополю, бачив, по іншому все сприйняли.

Взагалі, дуже вдячний командам Южного та Тернополя за те, що приїхали і дійсно показали, що ми граємо в одному чемпіонаті, а не кожен сам по собі. Природно, це передумови для того, щоб один з фінальних турів відбувся саме в Сєвєродонецьку.

За матерiалами прес-служби ФВУ