Місце віце-чемпіона у чемпіонаті Суперліги дісталося команді з Лубнів.

Протягом останніх днів у волейбольному середовищі точилося багато розмов щодо суттєвих фінансових проблем харківського «Локомотива», через які наш уславлений клуб у наступному сезоні не зможе взяти участь у чемпіонаті Суперліги. Підтвердженням цьому слугували масові переходи його гравців до інших команд. Проте офіційного підтвердження відмови «Локо» до ФВУ не надходило. Певно, керівництво харків’ян до останнього сподівалося на якесь диво. Однак його не сталося, і багаторічний чемпіон України таки справді був змушений знятися із суперлігових змагань сезону 2018-2019 років та задовольнитися виступами у вищій лізі під маркою «Локомотив-ХДВУФК №1».

Евгений ЩЕРБИНА: "Локомотив" не будет участвовать в Суперлиге Украины 2018\19" (ВИДЕО)

Згідно регламенту, право зайняти місце віце-чемпіона у Суперлізі отримала команда, яка останній чемпіонат вищої ліги завершила на другій позиції. А саме – «Фаворит» із Лубнів. Керівництво цього клубу офіційно підтвердило готовність повернутися до елітного Дивізіону, додавши при цьому, що домашні ігри буде проводити в Полтаві.

У свою чергу, місце «Фаворита» у «вишці» займе тернопільська команда ДСО, а замість неї у першій лізі зіграє рівненський «Партіот».

Також варто зауважити, що керівництво ФВУ пішло назустріч побажанням юнацьких збірних набувати необхідного досвіду, постійно граючи своїми складами. Тож наступного сезону дівоча збірна U-14 виступатиме у чемпіонаті першої ліги, а хлопчача U-15 – у турнірі другої ліги.