Ослаблений кадровими втратами, «Новатор» не зумів відібрати важливі очки в «Орбіти-ЗНУ-ОДЮСШ».

Попри чималі сподівання на цікаві результати, насправді у звітному турі все вийшло прогнозовано: потенційно сильніші справно обіграли своїх опонентів. І тепер у турнірній таблиці виникла так звана інтрига третього місця, паралельно з тим, що «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ» віддалилася від лідерів уже на критичну відстань.

«НОВАТОР» - «ОРБІТА-ЗНУ-ОДЮСШ»

1:3 (20:25, 25:23, 17:25, 13:25)

1:3 (18:25, 17:25, 25:22. 12:25)

Після Нового року хмельничанки опинилися в складному кадровому становищі. Мало того, що їхній склад залишили три провідних виконавиці, так ще й досвідчена Катерина Фролова не змогла зіграти через травму. Тож очікувано запекле протистояння між нинішніми другою й третьою командами в таблиці ще до свого початку стало, так би мовити. неповноцінним....

Як повідомляє ye.ua, першого дня стартова партія вийшла важкою для волейболісток обох колективів. Дівчата, складалося враження, більше пристосовувалися до гри суперниць, ніж намагалися прибрати ініціативу до власних рук. При цьому в певні моменти відчувалося, що хмельничанкам, у складі яких багато молоді, просто не вистачає досвіду. Тож незначна перевага господарок майданчику у рахунку незабаром зникла, і «Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ» дотиснула «Новатор» у кінцівці.

Найемоційнішим видався другий сет. У хмельничанок упіймала кураж молода Катерина Ткаченко, котра записала до свого активу 8 очок, і в кінцівці вона та її подруги вистояли, що називається, на характері.

Здавалося, «Новатор» зможе і надалі тримати в напрузі досвідчених волейболісток із Запоріжжя. Але серія буквально дитячих помилок усе зіпсувала. Плюс до того – гості дуже потужно діяли на блоках. Одна лише Поліна Пасс видала їх у матчі п’ять, тоді як увесь «Новатор» - лише три. Саме це й відобразилося на загальних рахунках третьої і четвертої партій.

Наступного дня перші два сети підопічні Олексія Колісецького програли, що називається, без варіантів. Натомість у третьому, завдяки бомбардирському хисту молодих Валерії Нудьги та Катерини Ткаченко (набрали відповідно 19 і 14 очок), хмельничанки віднайшли в собі сили виграти його. Та на більше господарок майданчику не вистачило. У четвертій партії волейболістки «Орбіти-ЗНУ-ОДЮСШ» фактично розгромили опоненток. Що цікаво, одразу 7 очок записала до свого активу зв’язуюча гостей Олена Грицуняк...

Таким чином, після 10-го туру «Новатор» не лише не наздогнав запорізьку команду в таблиці, але й дозволив порівнятися із собою колективам із Вінниці та Луцька, які своїх шансів не втратили...

orbita

«УНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ» -  «ВОЛИНЬ-УНІВЕРСИТЕТ-ОДЮСШ»

0:3 (14:25, 23:25, 23:25)

1:3 (25:21, 17:25, 14:25, 20:25)

Першого дня чернігівчанки склали діючим срібним призеркам останньої національної першості цілком гідну конкуренцію. Ганна Жула та Юлія Українець (набрали, відповідно, 20 і 14 очок) справно вели за собою партнерок у другому й третьому сетах, та майстерності трохи не вистачило. Натомість провідні бомбардири лучанок Людмила Осачук та Марина Скрипник (набрали 15 і 14 очок) мали значно кращу підтримку з боку своїх партнерок, і саме через це виявилися вправнішими як у згаданих партіях, та і в усьому матчі.

У повторному поєдинку, «розігрівшись» у стартовому сеті, надалі підопічні Богуслава Галицького не залишили суперницям жодних шансів.

«РЕГІНА-МЕГУ-ОШВСМ» - «БІЛОЗГАР-МЕДУНІВЕРСИТЕТ»

0:3 (12:25, 14:25, 13:25)

0:3 (17:25, 14:25, 23:25)

Підопічні Юлії Якушевої поставилися до цих ігор з належною відповідальністю, тож не дозволили господаркам майданчику «зачепитися» бодай за один сет. Цікаво, що явних бомбардирів у вінничанок не виявилося: очки у загальний кошик «Білозгар-Медуніверситету» приносили всі без винятку.

«ХІМІК» - «ГАЛИЧАНКА-ТНЕУ-ГАДЗ»

3:1 (25:14, 25:18, 25:27, 25:13)

3:1 (18:25, 26:24, 25:15, 25:12)

«Галичанці-ТНЕУ-ГАДЗ» не вдалося повторити минулотуровий «подвиг» спортсменок «Волинь-Університету-ОДЮСШ», котрі перервали вражаючу 102-матчеву переможну серію «Хіміка» на внутрішній арені. Незважаючи на хороше підсилення в особах Тетяни Хилюк та Інні Деніної, котрі нещодавно залишили «Новатор», тернополянки спромоглися в обох матчах виграти лише по сету. І тепер ще більше віддалилися в таблиці від четвертої сходинки...

tablica

Таким чином, після 10-го туру «Білозгар-Медуніверситет» та «Волинь-Університет-ОДЮСШ» зрівнялися за кількістю перемог з «Новатором», і в наступному турі, матчі якого відбудуться 8-9 лютого, вінничанки прийматимуть вдома якраз хмельничанок. Лучанки же вирушать в гості до тернополянок. Тож ці протистояння за турнірним статусом нічим не поступатимуться очному протистоянню лідерів: «Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ» на власному майдачинку зіграє з «Хіміком»!