Головний тренер ВК «Сєвєродончанка» Гарій Єгiазаров відповів на питання анкети прес-служби ФВУ напередодні старту 2-го етапу чемпіонату України.

1. Як оцінюєте готовність команди напередодні старту 2-го етапу?

Складно оцінювати готовність команди, на проводячи матчів (матчі 14-го туру «Сєвєродончанка» - «Білозгар-Медуніверситет», які були заплановані на 11-12 березня в Сєвєродонецьку, як відомо, не відбулися). Якщо б ми зіграли якійсь спаринг в період підготовки, тоді я б зміг відповісти на ваше питання. Є травми у гравців, але звичайні, робочі. Звісно, говорити про 100%-у готовність не приходиться, але якось вибиратимемось з цієї ситуації.

2. Наскільки вагомим буде фактор рідних стін в 1-му турі?

Так зал, де ми гратимемо, дійсно специфічний, і дійсно це впливатиме на перебіг подій. Ми все ж таки чимало часу приділяємо захисним діям команди, а в цьому залі їх виконувати складніше, складніше показувати добру гру у захисті.  Тож для нас цей великий мінус

3. Які цілі стоять перед командою у фінальній частині?

Націлюємося показати максимально можливий результат. Зрозуміло, що зробити це буде дуже складно, особливо враховуючи, що у нас майже немає гравців, які виходять на заміну. З цієї точки зору дуже складно буде стабільно провести всі чотири тури. До того ж, суперники непрості. «Галичанка» підтягнула Дудник, «Орбіта», хоч вони і плачуться, також непогано укомплектована, та й «Хімік» є «Хімік». Тож намагатимемось в кожній грі досягти максимального результату, а гра вже покаже, що з цього вийде.

4. Якими вам бачаться складові для досягнення успіху на 4-х туровій дистанції 2-го етапу?

Для нашої команди першочергова задача, основна складова - зберегти гравців здоровими упродовж фінальної частини. Адже, не дай Бог, якась травма, замінить гравця буде ніким (в обоймі «Сєвєродончанки» сім гравців, які несуть основне навантаження в чемпіонаті).

За матерiалами прес-служби ФВУ