Боротьба за потрапляння до «Фіналу чотирьох» досягла апогею.

Анонсований тур, за певного розвитку подій, цілком може стати вирішальним у визначенні квартету найсильніших. І водночас, навпаки, загострити цю інтригу до повного максимуму.

«НОВАТОР» - «УНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ»

ФОК «Новатор» (15 березня – початок о 17.00. 16 березня – початок о 12.00) 

«ОРБІТА-ЗНУ-ОДЮСШ» - «ГАЛИЧАНКА-ТНЕУ-ГАДЗ»

СК ЗНУ (15 березня – початок о 17.30. 16 березня – початок о 9.00)

«РЕГІНА-МЕГУ-ОШВСМ» - «ХІМІК»

СК НВК №26 (15 березня – початок о 18.00. 16 березня – початок о 12.00)

«БІЛОЗГАР-МЕДУНІВЕРСИТЕТ» - «ВОЛИНЬ-УНІВЕРСИТЕТ-ОДЮСШ»

СК ВНМУ (16 березня – початок о 17.00. 17 березня – початок об 11.30) 

ТРАНСЛЯЦІЇ МАТЧІВ

Зараз турнірна ситуація складається таким чином, що особливого значення у цьому турі набувають два протистояння. Багато чого, якщо взагалі не все, залежатиме від результатів матчів у Хмельницькому та Вінниці. Адже обидві місцеві команди ведуть відчайдушну боротьбу за потрапляння до «Фіналу чотирьох». І в обох ситуація дуже непроста.

Нині, за рівної кількості перемог – по 14, «Новатор» випереджає «Білозгар-Медуніверситет» на очко. Таким чином, дві повноцінні перемоги підопічних Олексія Колісецького над не надто вмотивованим колективом із Чернігова можуть принести їм значно більше, ніж звичну радість успіху. Адже вінницька команда прийматиме вдома «Волинь-Університет-ОДЮСШ», а лучанки, хоч як парадоксально, за підсумками «регулярки» можуть як піднятися на другу сходинку, так і скотитися на п’яту. Отже, зрозуміло, їм теж конче необхідно вигравати в кожній зустрічі. І якщо колектив Богуслава Галицького зуміє взяти максимум очок у Вінниці, так само як і хмельничанки у двобої з чернігівчанками, то, так би мовити, п’ятим зайвим достроково стане «Білозгар-Медуніверситет». Його відставання від конкурентів набуде недосяжної прірви.

З іншого боку, варто «Університету-ШВСМ» видряпати у Хмельницькому бодай очко, а команді Юлії Якушевої хоча б раз здолати волинську, як у дуже незавидному стані опиниться вже «Новатор». Адже у заключному турі він вирушить в гості до «Хіміка», котрий дарувати очки давно як незвик. А «Білозгар-Медуніверситет» паралельно гратиме в гостях із невмотивованою «Галичанкою-ТНЕУ-ГАДЗ». І однієї перемоги для здобуття путівки до «Фіналу чотирьох» вінницьким волейболісткам цілком вистачить. Ось така складна ситуація нині вимальовується. Тож, здається, дуже скоро на ігрових аренах Хмельницького та Вінниці стане особливо гаряче.

Також варто зауважити, що не має права на втрату очок ще й «Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ». Бо її нинішня друга позиція в таблиці, ще донедавна досить міцна, у двох останніх турах значно похитнулася. І тепер осічка в протистоянні із представником Тернополя може коштувати дуже дорого.