До півфінальної стадії змагань пробилися всі сильніші за підсумками «регулярки».

Здається, потенційно слабкіші команди за підсумками регулярного чемпіонату свої амбіції у чвертьфіналі вичерпали одразу після перших поєдинків. «Зачепити» фаворитів на домашніх аренах нікому не вдалося, тож на чужих, склалося враження, про можливість стати автором сенсації ніхто вже навіть не мріяв. Іншого очікувалося хіба що від протистояння «Юракадемії» з «Новатором», але й тут харків’яни свою перевагу довели досить переконливо.

1-8 місця

«БАРКОМ-КАЖАНИ» -  «БУРЕВІСНИК-ШВСМ»

3:0 (25:13, 25:10, 25:17)

Перший матч – 3:1

Львів’яни, так би мовити, вирішили не відкладати справу в довгу шухляду й одразу ж включилися на повну. Швидко вибивши гостей з прийому (загалом у матчі «кажани» видали 15 ейсів!), «добивати» їх у комбінаційному нападі взялися, насамперед, Олег Шевченко (у підсумку набрав 16 очок), Євген Кісілюк та Юрій Томин (по 13 очок). Чернігівчани ж нічого дієвого протиставити так і не змогли... 

2-7 місця

«СЕРЦЕ ПОДІЛЛЯ» -  «ФАВОРИТ»

3:0 (25:23, 25:16, 25:20)

Перший матч – 3:0

Вінничанам перемога далася дещо складніше, ніж львів’янам. Принаймні, у стартовому сеті лідери лубненців Богдан Оніпко (загалом записав до свого активу 15 очок) та Артем Півень (10 очок) постійно тримали захист господарів майданчику у максимальній напрузі. Але підопічні Валерія Копилова не знітилися і врятували цю партію, що називається, на класі. Ну, а надалі, коли звично розчохлили свої «гармати» Володимир Сидоренко (набрав 10 очок) та Андрій Горбенко (13 очок), гостям стало непереливки. Коли ж до визнаних бомбардирів «сердечок» продуктивно підключився ще й граючий тренер Іван Слинчук (11 очок), кількість колективних помилок «Фаворита» змусила цю команду остаточно визнати перевагу опонента.

3-6 місця

ВК «МХП-ВІННИЦЯ» - «ШВСМ-СумДУ»

3:0 (25:15, 25:14, 25:18)

Перший матч – 3:1

Господарі поєдинку, які вимушено проводили його у Вінниці, несподівано масштабно «забомбили» гостей ейсами (один тільки Дмитро Сухінін із 24 вдалих загальних спроб записав до свого активу рівно половину!) та «забарикадували» блоками, перемігши у цьому компоненті – 15:4. Сумчани намагалися щось змінити у сценарії подій, проте то був, образно кажучи, явно не їхній день. 

4-5 місця

«ЮРАКАДЕМІЯ» - «НОВАТОР»

3:0 (25:15, 25:16, 25:21)

Перший матч – 3:2

Хмельничани однозначно прибули до Харкова не на прогулянку. Однак... Чи то «перегоріли» психологічно, чи то, навпаки, всі емоції залишили на домашній арені у першому поєдинку. Бо цього разу на майданчику у них виходило мало що. І «юристи» скористалися цим на повну, підключаючи у потрібні моменти «гармати» Андрія Левченка (набрав 14 очок) та Бориса Єфименка (12 очок).

Щоправда, у заключному сеті Владислав Павлюк та Артур Гандзій усе ж спробували докорінно змінити розвиток подій на користь «Новатора». Але їхніх зусиль виявилося недостатньо. Харків’яни втрачати свого вже не збиралися...

Таким чином, у півфіналі нас очікує львівсько-харківське протистояння та чергове вінницьке «дербі». Згідно регламенту, на цій стадії чемпіонату суперники боротимуться вже до трьох перемог. Перші два матчі «Барком-Кажани» та «Серце Поділля» проведуть на власних майданчиках 29 і 30 березня.