Здається, доля останньої путівки до «Фіналу чотирьох» вирішиться у заочному двобої «Новатора» та «Білозгар-Медуніверситета».

Післяноворічні фінансові проблеми «Новатора» та, як наслідок, розставання із трьома провідними виконавцями боляче вдарили по надіях цієї команди зберегти місце у четвірці найсильніших. Щоб це зробити напевно, в анонсованому турі хмельничанкам необхідно бодай раз здолати на виїзді «Хімік». Якщо ж підопічні Олексія Колісецького на цей фантастично-героїчний вчинок не спроможуться, тоді все залежатиме від результатів протистояння «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ» - «Білозгар-Медуніверситет».

«ХІМІК» - «НОВАТОР»

ФСК «Олімп» (22 березня – початок о 17.30. 23 березня – початок о 12.00)

«ГАЛИЧАНКА-ТНЕУ-ГАДЗ» - «БІЛОЗГАР-МЕДУНІВЕРСИТЕТ»

СК ТНЕУ (22 березня – початок о 17.30. 23 березня – початок о 12.00)

«ВОЛИНЬ-УНІВЕРСИТЕТ-ОДЮСШ» - «РЕГІНА-МЕГУ-ОШВСМ»

СК ОДЮСШ (22 березня – початок о 17.30. 23 березня – початок о 12.00) 

«УНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ» - «ОРБІТА-ЗНУ-ОДЮСШ»

 СК ЧНПУ (22 березня – початок о 16.00. 23 березня – початок о 12.00) 

ТРАНСЛЯЦІЇ МАТЧІВ

На даний момент «Новатор» перебуває у таблиці на третій сходинці, проте візит до Южного нічого доброго йому не віщує. І хоча зараз абсолютно невмотивованим підопічним Євгена Ніколаєва втрачати зовсім нічого, важко уявити, що їхню тривалу переможну ходу перерве якраз колектив із Хмельницького.

Отже, підопічним Олексія Колісецького, схоже, насамперед доведеться розраховувати не лише на свій дивовижний успіх, але й на суттєві проблеми найближчих переслідувачок «Новатора». «Білозгар-Медуніверситету» для здобуття заповітної путівки до «Фіналу чотирьох» вистачить і однієї перемоги, однак задля відкидання всіх сумнівів колективу Юлії Якушевої необхідно вигравати двічі. Але ж команда Віктора Туркули, цілком вірогідно, захоче «грюкнути дверима» особливо гучно...