Новачок волейбольного клубу "Прометей" ліберо Вікторія Дельрос розповіла про те, де планувала закінчувати професійну кар'єру і як важко їй далося рішення перейти в клуб з Кам’янського.

Відзначимо, що першу половину минулого сезону Вікторія провела в тернопільській "Галичанці". 

- В січні мені надійшла непогана пропозиція від команди "Альба Блаж" с Румунії, і я вирішила їхати туди, – говорить ліберо "Прометея", – Команда приймала участь в кубку CEV, була на лідерських позиціях в чемпіонаті. У кінцевому підсумку ми виграли місцеві чемпіонат та Кубок. Крім того, на європейській арені ми дійшли до фіналу, де поступилися команді з Італії "Бусто-Арсіціо". Тому, якщо говорити про найближчі збори команди, то для дівчат це безцінний досвід. Я вже переконалася, що грати проти італійських команд дуже важко. 

Вікторія Дельрос планувала повернутися назад в тернопільську "Галичанку" і закінчити кар'єру там, але з клубом домовитися їй не вдалося. В кінцевому підсумку вона прийняла пропозицію "Прометея".

- Сюди я приїхала перемагати. Це рішення далося мені тяжко, адже вдома залишилася сім'я, але я думаю, що все буде добре, – пояснила волейболистка.