Через декілька днів СК "Прометей" поїде до Чернігова, щоб продовжити свій переможний шлях у чемпіонаті України з волейболу.

Зараз вже кожна команда буде налаштовуватися на матчі проти кам'янчанок з подвійною мотивацією – всі хочуть відібрати очки у лідера Суперліги, і "Університет-ШВСМ" не є тому виключенням.

Зараз "Прометей" знаходиться в прекрасній формі. Проте, як відомо, в спорті завжди є до чого прагнути. Тому кам'янчанки не зупиняються на досягнутому й кожного дня вдосконалюють свої знання та навички в спортивному залі. Наприклад, для відпрацювання точності доведення та передачі волейболісткам на замовлення зробили декілька різних за діаметром кілець, які обертаються під різним кутом. Про це розповів головний тренер команди Андрій Романович. 

- Звичайно, зв’язуюча може встигнути зробити декілька кроків, щоб виправити невдалий прийом іншого гравця, але завжди потрібно прагнути до ідеалу, - розповів спеціаліст. - Кільце ж в свою чергу стоїть на місці, тому, щоб зробити зразкове доведення, потрібно в нього влучити. Та ж сама історія і з передачею. Якщо, наприклад, дана ситуація потребує пасу саме в цю точку, значить ставимо кільце туди, і "зв’язка" починає тренуватися.

Даний спортивний інвентар ще не повністю укомплектований. Тому, щоб передати вболівальникам всю повноту картини цих мобільних кілець, вирішили трішки почекати і поки їх не фотографували.

- Висота обладнання регулюється під певного гравця. До речі, діаметри кілець різні через те, що у "зв'язки" має бути ювелірна передача. В свою чергу доведення знизу - це більш складна робота. Крім цих вправ, зараз також акцентуємо увагу на роботі в тренажерному залі. Ранкові тренування зазвичай проходять у навчальному режимі, адже кожному гравцю незалежно від досвіду завжди є чому вчитися, - пояснив Андрій Васильович.