Нещодавно гравці ВК «Фаворит» познайомилися зі своїм новим наставником – Юрієм Анатолійовичем Кравцовим.

Ця людина присвятила життя спорту й волейболу. Юрій Анатолійович підготував багатьох Майстрів Спорту і, навіть, членів Збірної команди України. За часи тренерської діяльності став володарем титулів чемпіон України і переможець Кубку України, брав участь у розіграші Європейської ліги Чемпіонів. Грандіозний багатий досвід нового очільника СК «Фаворит» обов’язково має дати позитивний результат для команди. Під час інтерв’ю Юрій Кравцов поділився власними думками і планами на майбутнє.

- Які Ваші враження після знайомства з новими підопічними СК «Фаворит»? Чи задоволені Ви станом команди на сьогоднішній день?

- Гарні хлопці, достойні спортсмени. Я Вам скажу так: це вже не наївні діти, а серйозно налаштовані волейболісти. Кожен має відмінну фізичну підготовку, володіє волейбольною майстерністю. Я розцінюю гравців як свідомих вже дорослих і сформованих особистостей, тому впевнений, що вони зрозуміють всі вимоги, візьмуть до уваги мої настанови. Таким чином ми зможемо легко порозумітися, як чоловіки, об’єднанні спільною метою і захопленням всього життя – волейболом.Мені сподобалася зустріч із СК «Фаворит». Але 3 тренувальні дні – це надто короткий термін для того, щоб зробити однозначний висновок –задоволений чи незадоволений я станом команди… Впевнено можу стверджувати одне – я задоволений вже тим, що зустрівся і познайомився з гравцями.

- Яку головну ціль Ви ставите для себе і СК «Фаворит»?

- Ціль одна – найкращий результат. І наближатися до цієї мети ми будемо разом з командою, наполегливо і впевнено!

- Можливо, маєте власну секретну стратегію?

- Так, це любов до своєї команди. Я не позиціоную себе «на голову вище» моїх гравців. Навпаки, я – така сама частина команди, як кожен волейболіст СК «Фаворит». Різниця лише у досвіді. За роки спортивної кар’єри я накопичив багатий багаж знань і зараз маю величезне бажання передати це моїм підопічним. Хлопці дуже здібні, і я вірю в їхні сили! Порозумівшись, ми зможемо чітко налагодити роботу нашої команди як єдиного механізму. Такі зусилля обов’язково повинні дати позитивний результат.

- Які плани на найближче майбутнє? Що будете вимагати від хлопців під час тренувань?

- В першу чергу вимагатиму самовіддачі. Це основне правило спорту. А також – розуміння, а точніше, усвідомлення дій. Ми відходимо від шаблону «тренер вимагає – гравці механічно виконують». Кожен член команди – важлива складова. Волейбол – не просто рухлива забава, це серйозне спортивне змагання, яке потребує обміркованих і злагоджених дій єдиної команди. Об’єднавшись піднесеним командним духом, ми спрямуємося до перемоги!

Я не просто так це говорю. Якщо ми єдині – варто чекати позитивного результату. На даний момент не можу гарантувати, що результат стане помітним найближчим часом. Але ми до цього прагнемо. У вітчизняному волейболі не так багато прикладів для наслідування, коли команда, сформована на базі дитячо-юнацької спортивної школи, за короткий проміжок часу опинялася у Суперлізі. Я – свідок зародження нашої команди, добре ознайомлений з її історією. Вірю в потенціал СК «Фаворит». Ми тренувалися лише тричі, але найближчим часом надолужимо втрачене, будемо шукати можливості для удосконалення наших занять, щоб достойно заявити про себе під час змагань. Для цього потрібен час, великі зусилля і, звісно, підтримка вболівальників! 

За матерiалами прес-служби ВК «Фаворит»