Головний граючий тренер Володимир Борисенко та догравальник Андрій Чмірьов покидають чернігівську команду "Буревісник-ШВСМ".

Чмірьов більшу частину своєї кар’єри провів саме в Чернігові. Лише сезон 2017-2018 нападник провів у КП ВК "Дніпро", але потім знову повернувся до "Буревісника". На разі, нападник працює тренером та ділиться цікавим вправами у своєму інстаграм акаунті.

Борисенко довгий час був незмінним капітаном та зв’язуючим команди, а згодом став і головним тренером.

"Хочу повідомити, що я лишаю пост головного тренера, на жаль, так склалася ситуація. "Буревісник" – це для мене важлива команда, яка привела мене у великий спорт і дала шанс проявити себе, як гравця і тренера. Від себе можу сказати: я викладався на максимум, щось виходило, а щось ні. За 15 років, які провів у команді були злети, були падіння. Разом з цим, це були найкращі роки мого життя. Дякую гравцям, які мене підтримували, коли я починав тренерську кар'єру, також тренерському та керівному складу. Окремо подяка вболівальникам, котрі завжди підтримували мене і команду. Вибачте, якщо щось було не так! До побачення!" – цитує Борисенка прес-служба "Буревісника".

Відзначимо, що у лютому "Буревісник" вийшов у "Фінал чотирьох" Кубка України, де посів четверту сходинку. Переможцем турніру стала житомирська команда "Житичі-ЖНАЕУ".

Нагадаємо, що сезон 2019-2020 був завершений достроково через пандемію коронавірусу. Виконком ФВУ вирішив не визначати чемпіона та призерів чемпіонату.