З початком липня волейболістки «Прометея» зберуться на перше передсезонне тренування.

Мабуть, ні для кого вже не є секретом, що склад «червоно-білих» у порівнянні з минулим сезоном зазнає змін. Хто з гравців залишиться в команді зі «старої гвардії» та коли ми побачимо в колективі нові обличчя – розповіла генеральний менеджер кам’янського клубу Марія Александрова.

– Ми продовжуємо формувати склад команди. Наразі нам не вистачає гравців на трьох позиціях: центрального блокуючого, догравальника та ліберо. Ведуться перемовини з агентами та деякими волейболістками. Сьогодні завданням тренерського штабу є визначитися з іменами спортсменок та підписати з ними контракти, - заявила Марія Володимирівна.

– Які гравці залишаться в команді з минулого сезону?

– Катерина Дудник, Дар'я Дрозд, Діана Мелюшкина (Карпець), Діана Франкевич та Дар'я Дуденок. Уже відомо, що до них приєднаються гравці збірної України, а саме: діагональна Анастасія Крайдуба та зв’язуюча Алла Політанська. Крім того, «Прометей» підписав контракт з Лорою Китиповою – основною зв'язкою національної збірної Болгарії – та молодим даруванням Анною Харчинською, яка в минулому сезоні грала в складі запорізької «Орбіти» на позиції діагонального. Наш легіонер приєднається до команди тільки на початку серпня.

– Чи відбудуться зміни в тренерському штабі команди?

– Андрій Васильович Романович залишається головним тренером. У команди буде другий тренер Денис Вікторович Зуй. Також ми запросили Антона Миколайовича Рубцова – тренера з загальної фізичної підготовки (ЗФП), який приїде до нас із Казахстану. Буде у «Прометея» й новий лікар Андрій В'ячеславович Войцехович із Білорусії, який вже працював з Андрієм Васильовичем певний час. Олег Алієвич Кривко залишається масажистом, а Данило Юрійович Мелюшкин – тренером-статистиком. Саме така комплектація тренерського штабу є оптимальною для того, щоб професійно готувати команду та рухатися в напрямку єврокубків, де ми ставимо перед собою тільки одне завдання – перемагати.

– У цьому сезоні ви почнете збір раніше, ніж у минулому?

– Так, це наша принципова позиція: ми повинні добре підготуватися та підійти до чемпіонату в оптимальній формі. Чекаємо від Федерації волейболу України (ФВУ) оголошення календаря, від якого вже будемо формувати нашу подальшу роботу конкретно по датах.