Новачок СК "Прометей" Анна Харчинська розказала про перші враження від колективу та тренуваннь.

– Команда прийняла мене добре. Тут хороші дівчата. Всі в клубі мені допомагають. Відчуваю себе, наче у великій дружній сім’ї.

– Ти знайома з усіма волейболістками команди?

– Так, я знаю усіх дівчат, бо ми неодноразово зустрічалася з ними в Суперлізі та Кубку України. А з Дашею Дуденок взагалі разом навчалися в Київському спортивному ліцей-інтернаті, що в Білій Церкві. Потім вона перейшла в южненський «Хімік», а я – в запорізьку «Орбіту».

– Як пройшло твоє перше тренування?

– Спочатку була гарна розминка для всіх суглобів. Знаю, що подібні вправи виконують у Європі. Адже до цього багато відео дивилася про них, тому дуже зраділа. Потім пішли займатися в тренажерний зал. Якщо коротко, то все супер!

– Хто був ініціатором твого переходу в «Прометей»?

– Андрій Васильович та Марія Володимирівна. Вони обоє телефонували мені та пропонували перейти в «Прометей». Я, звісно, погодилася, адже бачила, які тут умови та на якому рівні проходять тренування. Такого немає в жодному українському клубі. Пам’ятаю, коли ще приїжджала в Кам’янське з «Орбітою», то була зачарована залом. Мені дуже кортіло тут грати – мрії здійснюються!

– В одному з інтерв’ю Андрій Романович сказав, що за тобою майбутнє українського волейболу. Відчуваєш на собі ось цю відповідальність?

– Трохи є, але я буду багато працювати, щоб показувати гарні результати та не підводити тренера й команду.

– Анастасія Крайдуба для тебе в першу чергу – це конкурент за місто в основі чи можливість набратися досвіду?

– Анастасія – досвідчена волейболістка, яка грала за кордоном. Тому, звісно, буду вчитися та брати з неї приклад, як і з інших дівчат. Адже всі вони грають на дуже високому рівні.

– Які цілі ставиш перед собою на майбутній сезон?

– Намагатимуся потрапити в основу й показати кращі результати, ніж у минулому сезоні. Першочерговим же моїм завданням є якомога швидше набрати оптимальну форму.