Новачок СК "Прометей" центральна блокуюча Марина Мазенко – про враження від переїзду до Кам'янського та цілі на сезон 2020-2021.

– Твої перші враження від переходу в «Прометей»?

– Я ще не до кінця усвідомила, що перейшла в «Прометей». Враження тільки хороші: організація на максимально високому рівні. Дівчата та тренерський штаб – справжні професіонали. Мені тут все подобається!

– Нам відомо, що ти приїхали в Кам’янське пізно вночі…

– Так, але незважаючи на це, мене зустрів командний водій, який допоміг з сумками та поселенням. Потім мені зателефонували та пояснили подальші дії. Тобто все комфортно та без жодних проблем.

– Чи були в тебе якісь переживання стосовно того, як тебе прийме колектив?

– Нічого подібного не було, бо всіх дівчат я добре знаю. Зате відчуваю велику відповідальність. Адже тут зовсім інший рівень та цілі у порівняні з клубами, в яких я грала («Галичанка», «Білозгар»).

– Як у «Галичанці» відреагували на твій перехід?

– У Тернополі хотіли повністю зберегти склад минулого сезону, але… Гадаю, що вони все розуміють, тому на мій перехід відреагували цілком нормально.

– Як пройшли твої перші тренування в новому клубі?

– Дуже цікаво, адже було багато нових вправ на різні групи м’язів як на майданчику, так і в тренажерному залі.

– Які цілі ставиш перед собою на сезон?

– Якомога частіше виходити в стартовому складі команди. На моїй позиції грають класні та досвідчені волейболістки Даша Дрозд і Діана Мелюшкина, від яких я намагатимуся взяти собі саме найкраще. Також хочу прогресувати та вигравати з «Прометеєм» багато трофеїв.