Головний тренер СК "Прометей" Іван Петков поділився очікуваннями від матчів проти своєї колишньої команди "Маріца" на зборах у Болгарії.

– Ви багато років віддали клубу "Маріца". Зараз ця команда зустрічатиметься з "Прометеєм" на зборах. За кого будете вболівати і переживати?

– Так, я довгі роки працював у Пловдиві, і зараз перебувати тут з іншою командою – трохи дивно. Але нас чекають тренувальні спаринги, де не буде відчуття офіційності, сентиментальності і змагання. Це будуть два добротних поєдинки, які зададуть ритм нашому колективу. Зараз ми не женемося за результатом: нам куди важливіше відпрацювати певні тактичні ходи.

– Як почуваєтесь у своєму рідному клубі?

– Звичайно, відчуваю себе добре. Але життя йде вперед, і ми повинні крокувати разом з ним. Не можна обертатися назад, щоб дивитися в минуле. У Пловдиві я пережив унікальні моменти і дивовижні почуття. Завдяки певним людям я сформувався тут як особистість. Вони допомогли мені досягти високого рівня. Я ніколи не забуду цих людей і завжди буду показувати свою повагу до них.

Відзначимо, що дати та час поєдинків стануть відомі пізніше.