Зокрема, залишається з’ясувати, які пари сформуються у чвертьфіналі плей-офф.

Фактично, шістка команд, яка продовжить боротьбу за медалі у серії плей-офф, та квартет невдах, котрому належить посперечатися за збереження прописки в Суперлізі у серії плей-аут, стали відомі ще після передостаннього туру «регулярки». Натомість остаточне їхнє розташування у турнірній таблиці має визначити саме тур анонсований…

ЮЖНЕ (ФСК «Олімп»)

19 лютого

16.00 «Хімік» - «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ»
19.00 СК «Прометей» - «Волинь-Університет-ОДЮСШ»

20 лютого

10.30 «Волинь-Університет-ОДЮСШ» - «Хімік»
13.00 «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» - СК «Прометей»

Як відомо, СК «Прометей» та «Хімік» забронювали за собою прямі путівки до півфіналу плей-офф задовго до завершення 1-го етапу чемпіонату. При цьому колектив із Кам’янського двічі обіграв свого основного конкурента у суперництві за чемпіонський титул – 3:1 і 3:1. Проте суто теоретично підопічні Євгена Ніколаєва ще можуть потіснити принципових суперниць із першої сходинки у підсумковій таблиці «регулярки». Щоправда, задля цього має статися просто фантастичний збіг обставин, як от поразка колективу Івана Пєткова і від «Волинь-Університету-ОДЮСШ», і від «Регіни-МЕГУ-ОШВСМ», тоді як южненська команда, навпаки, має їх почергово обіграти. І хоча наразі тим же лучанкам, щоби зачепитися в підсумку, мінімум, за бажаний четвертий рядок, обов’язково необхідно в когось із грандів вигравати, віриться у це не дуже.

Утім, у волейболі не буває нічого неможливого, тож не будемо робити наперед остаточні висновки…

ЗАПОРІЖЖЯ (СК ЗНУ)

19 лютого

16.00 «Університет-ШВСМ» - «Аланта»
19.00 ВК «Полтавчанка-ПНПУ» - «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ»

20 лютого

11.00 «Аланта» - ВК «Полтавчанка-ПНПУ»
14.00 «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» - «Університет-ШВСМ»

ТЕРНОПІЛЬ (СК ЗНУ №1)

20 лютого

11.00 «Галичанка-ЗУНУ» - ВК «Полісся-ШВСМ-ЖДУ»

У поєдинках в цих двох містах має остаточно визначитися, на якому місці завершить регулярний чемпіонат «ВК «Полісся-ШВСМ-ЖДУ» (поки що зберігає шанси навіть на третє), та й яким очковим доробком розпочнуть боротьбу у серії плей-аут «Галичанка-ЗУНУ», «Аланта» та ВК «Полтавчанка-ПНПУ» («Університет-ШВСМ» уже однозначно розпочне її з «нулем»). Багато в чому це може визначити очний поєдинок представників Дніпра та Полтави. У першому їхньому «побаченні» у чемпіонаті перемогу в запеклому протистоянні вибороли волейболістки «Аланти» - 3:0 (25:22, 25:21, 25:21).

ТРАНСЛЯЦІЇ МАТЧІВ