Головний тренер ВК "Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ" Гарій Єґіазаров розповів клубній прес-службі про готовність команди до повторного матчу проти рівненського клубу, необхідність максимальної концентрації підопічних та важливості присутності глядачів.

– Звісно, що повторна гра не менш важлива ніж попередня. Всі наші задумки націлені на здобуття позитивного результату. Звертаю вашу увагу, команда готується до важкого і напруженого матчу. Чому? Тому що рівнянкам нічого втрачати. Так, ми виграли 3:0 в гостях і наші команди відносно рівні, але, як кажуть, «поранений звір небезпечний вдвічі». Ми про це казали дівчатам на зібранні. Говорили, що суперник буде ризикувати, намагаючись вийти з цієї складної ситуації. Отже, казати про якусь стовідсоткову впевненість у підсумковому результаті я б не наважився. Причому це стосується сприятливого результату в один чи інший бік. В принципі, цим і цікаві зустрічі плей-офф, адже важко спрогнозувати що станеться.

– Матч із глядачами?

– Так. 50% наповненості залу, як і було раніше.

– Ви зовсім нещодавно почали грати знову із вболівальниками на трибунах. Як це позначається на діях підлеглих?

– Для себе я відзначив, що коли ми грали домашній тур проти колективів з Полтави та Чернігова, то команда була дещо скутою. Здається, гравчині ще не призвичаїлися до роботи перед вболівальниками, отже до цього знову потрібно звикати. Наразі вже грали вдома, потім у Рівному із глядачами, але все одно на це потрібно звертати увагу. Я завжди кажу дівчатам: «по хорошому – слід «закритися» від трибун». Наче абстрагуватись. Потрібно сконцентрувати увагу лише на грі, на власних діях і тобі буде легше виконувати завдання.

– Втім, не помилюся коли скажу, що чекаєте вболівальників…

– Звичайно (посміхається). Те що ми зараз швидко призвичаїмося – це навіть не викликає сумніву, адже ми прекрасно пам’ятаємо як сумно грати при порожніх трибунах. Ось до цього насправді було звикнути набагато важче. Тому всіх любителів волейболу запрошуємо на повторний матч проти «Регіни-МЕГУ-ОШВСМ». На жаль, ми поки не можемо приймати повний зал через певні карантинні вимоги, але будемо раді бачити своїх вболівальників на трибунах та відчувати їхню підтримку!

orbiya

Афіша

10.03.2021

Запоріжжя. СК «ЗНУ».

Волейбол. Чемпіонат України.

Суперліга. 2 етап. Плей-офф. Повторна зустріч.

«Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» (Запоріжжя) – «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» (Рівне)

Початок – 18.00

Рахунок серії до двох перемог – 1:0 на користь запоріжанок.

Трансляція матчу