Волейболістки запорізької "Орбіти" завоювали бронзові нагороди національної Суперліги.

У протистоянні за бронзові нагороди сезону 2020-2021 зійшлися представниці Запоріжжя та Луцька.

У перші двох матчах, які відбулися у Запоріжжі, перемога була за господарями майданчика. Підопічні Гарія Єгіазарова дозволили опоненткам виграти за два дні лише один сет (3:0 та 3:1). А вже за тиждень у Луцьку волинянки у напруженому п’ятисетовому вирвали перемогу у запоріжанок та змогли ухватитися за останній шанс зрівняти рахунок у серії. Наступного дня шанувальники волейболу знову спостерігали за шаленою боротьбою, яка була гідна фіналу. Навіть рахунок у партіях був дещо схожим на попередній, а от результат матчу відрізнявся. Запоріжанки одразу впевнено повели на тай-брейку та здобувши 15-те очко святкували перемогу у матчі (3:2) та здобуття нагород національної Суперліги.

Суперліга України 2020-2021. Жінки. Серія до трьох перемог. Матч за третє місце

9 квітня, п’ятниця
Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ – Волинь-Університет - 3:0 (25:22, 25:22, 25:20)

10 квітня, субота
Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ – Волинь-Університет - 3:1 (25:18, 22:25, 25:18, 25:20)

15 квітня, четвер
Волинь-Університет – Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ - 3:2 (26:24, 25:21, 18:25, 23:25, 15:9)

16 квітня, п'ятниця
Волинь-Університет – Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ - 2:3 (24:26, 25:19, 18:25, 25:20, 6:15)

Рахунок у серії: 1-3 на користь "Орбіти-ЗНУ".

Отже, запорізька "Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ" стала бронзовим призером чемпіонату України сезону 2020-2021.

orbita-znu
medal bronze

Луцька команда "Волинь-Університет" посіла четверту сходинку, житомирське "Полісся-ШВСМ" – 5 місце, рівненська "Регіна-МЕГУ" – 6-те, "Аланта" з міста Дніпро – 7-ме, тернопільська "Галичанка-ЗУНУ" – 8 місце.

Чернігівська команда "Університет-ШВСМ" стала 10-ою та попрощалася з елітним дивізіоном.

А от ВК "Полтавчанка-ПНУ", посівши 9-ту сходинку, ще має шанс залишитися у Суперлізі. 17-18 квітня у Полтаві відбудуться перші матчі перехідної серії за право грати в головному чемпіонаті країни в сезоні 2021-2022. Суперником полтавчанок став срібний призер Вищої ліги України 2020\21 – вінницька команда "Білозгар-Медуніверситет".