Зв’язуючий національної збірної України Віталій Щитков продовжить кар’єру в житомирській команді "Житичі".

Минулий сезон волейболіст провів у латвійському клуб "РТУ" та став срібним призером місцевого чемпіонату.

В ході спортивної кар’єри зв’язуючий виступав в українських клубах "ЗакДУ" (2008-2011), ВНАУ (2011-2013), у "Фавориті" (2013\14) та у вінницькому "Серце Поділля" (2019\20). Щитков також має досвід виступів в іноземних чемпіонатах. Свого часу Віталій був гравцем російського "Динамо-ЛО", Росія (2014\15) та польських команд "Слєпск Сувалки" (2015\16 та 2017\18) і "Крісполь Вресня" (2016\17).

Волейболіст викликаний до національної збірної України, яка 23 липня розпочала підготовку до чемпіонату Європи-2021. На початку червня Щитков став срібним призером Золотої Євроліги.

Спеціально для сайту volleyball.ua, пасуючий розповів про свої очікування від майбутнього сезону.

– Чому вирішили повернутися в український чемпіонат?

– Український чемпіонат став зараз сильнішим, я вважаю. Повернулося багато гравців, які грали закордоном та багато гравців збірної зараз будуть грати у Суперлізі. Мені здається буде рівний і дуже цікавий чемпіонат!

– Чому саме ВК "Житичі"?

– Житичі зацікавилися в мені, ми обговорили всі умови та й підбір гравців у команді мене влаштував. Тому я вирішив погодитися!

– Які очікування від майбутнього сезону і ваші особисті цілі на сезон 2021-2022?

– Я думаю сезон буде дуже напружений, важкий і цікавий. Зрозуміло, що СК "Епіцентр-Подоляни" набрав хороший склад, "Барком-Кажани" ще не сказав своє останнє слово. Угіс Крастіньш – грамотний тренер і він зробить гарний підбір. А цілі у нас будуть максимальними, хоча це буде і не просто. "Житичі" упустили медалі наприкінці минулого сезону, тому в цьому році ми повинні поборотися і завоювати призові місця!

vitaliy shcytkov

Фото: facebook.com/RTUVolley