Догравальник житомирської команди "Житичі-Поліський національний" Дмитро Шоркін перед ІІ туром Суперліги-Дмарт розповів про свої очікування від сезону.

– Клуб достатньо оновився, ти як гравець вже проводитимеш другий сезон, в цілому яка атмосфера в команді?

– Атмосфера в команді чудова. Всі хлопці налаштовані працювати і викладатися на максимум. Колектив дружній і у всіх одна мета, будемо працювати й все у нас вийде.

– Що очікується у новому сезоні, як гадаєш сезон буде напруженим?

– Небагато часу залишилося до початку старту наших офіційних матчів, з кожним роком чемпіонат України стає цікавіше, з'являються нові конкурентоспроможні команди, я думаю, цей сезон буде напруженим і непередбачуваним.

– Що можеш кількома словами сказати про колективи, які приєднались до Суперліги-Дмарт із нижчого дивізіону?

– Що ВК "Решетилівка", що ВК "Дніпро" мають в своєму активі досвідчених гравців, зовсім не новачків, це дві хороші, бойові команди!

– Перші матчі ЧУ України Суперліги-Дмарт для вас і відразу виїзний тур, що можеш сказати про суперників з якими будете зустрічатись?

– Так склалося, що перший тур ми граємо на виїзді у місті Харків, з "Юридичною академією" і "Дніпром". Можу сказати одне про суперників: ми будемо грати з бронзовим призером Суперліги, і з чемпіоном вищої ліги. Легкої прогулянки точно не буде з нетерпінням чекаємо на данні матчі.

dmytro shorkin
Дмитро Шоркін \ фото: Каріна Цимбалюк