Гравець ВК «Барком-Кажани» Юрій Флюнт перед поєдинками другого етапу Чемпіонату України з волейболу розповів клубному виданню, як у нього відбувається процес відновлення після травми.

За словами 13-ки «Кажанів» зараз він почуває себе набагато краще ніж раніше. 

«Було дуже багато консультацій з лікарями та масажистами, багато фізичних процедур. Зараз вже приступив до тренувань, але поки що стараюсь обходитись без стрибків, більше працюю над прийомом», - зазначив Ю. Флюнт.

Крім того, як додав Юра, не зважаючи на те, що тренер інколи використовує його на позиції ліберо чи зв’язуючого після відновлення від травми він має намір повернутися на свою улюблену позицію.

«Напевне ніхто так не чекає повернення на майданчик, як я. Думаю, що це станеться вже зовсім скоро. Наразі травма не прогресує, нічого страшного нема , але потрібно займатися і потрібен час, щоб повернути собі колишню форму і улюблену позицію догравальника», - розповів Ю. Флюнт.

Нагадаємо, що Юрій Флюнт травмувався ще в березні 2015 перед другим етапом Кубку України.

Додамо, що наступні поєдинки львівські «Барком-Кажани» проведуть у Харкові, де зустрінуться з місцевою «Юракадемією» та «Хімпромом» з міста Суми. Матчі відбудуться з 8 по 10 квітня.

За матерiалами пресс-служби ВК «Барком-Кажани»