Після вдалого першого ігрового дня на волинянок чекав принциповий поєдинок з рівненською «Регіною».

У волинських дівчат, була певна спортивна злість до свого опонента. Адже рівненчанки, кілька місяців тому, завдали волинянам болючої поразки у рідних стінах. Тому особливо налаштовувати свою команду Богуславу Андрійовичу непотрібно було. Реванш таки вдався.

Старт першого сету був за господарками майданчика. Два ейси від Олександри Пономаренко,  «Регіна» попереду – 2:0. Відпускати суперника ніхто не збирався – 3:3. Рівна боротьба тривала до першої «технічки». Запам’ятався лише подвійний блок у виконанні волинянок: Марини Скрипник + Анастасії Тищенко та діагональний удар капітана «Регіни» Олени Грицуняк – 8:6. Після вимушеної паузи, волинянки взялися відігруватися. Одиночний блок Тетяни Яцків, за мить подвійний блок у виконанні: Олени Рудик та знову ж таки Яцків, зробили рахунок нічийним – 9:9. Організовувати відрив «Континіума» взялася луганчанка Анастасія Тищенко. Два ейси від Насті – 9:11. Спіймавши свою гру, волинянки  добилися комфортної переваги в рахунку – 12:16, 14:19. Здобутий гандикап легко дозволив довести партію то логічного завершення – 16:25.

У другій партії рівна боротьба моментами з перевагою «Волині» у два-три пункти – 2:5, 7:7,  9:10, 15:16, 18:18. Проте у кінцівці волинянки діяли більш впевненіше, що й перетворилося на перемогу у другій партії – 19:25.

Третій сет розпочався з потужного першого темпу Марії Лозінської – 1:0. За хвилинку, зв’язка волинянок, була вправнішою на сітці – 2:1. До першої технічної перерви лучанки зуміли відірватися – 4:8. У залі люди почали говорити, - « легка перемога для «Волині»». (авт. Проте для перемоги волинянкам прийшлося прикласти чимало зусиль) На подачу вийшла, заведена на боротьбу, Марія Лозинська. Волинянки не могли «знятися». Перевага «Регіни» стала майже катастрофічною – 17:13. Луцькі дівчата не опустили руки. Зумівши збити подачу Лозінської, а за мить Грицуняк, лучанки почали наздоганяти суперника – 18:16. Після хорошої скидки , зріняла рахунок Людмила Осачук – 18:18.  Доводити гру до «валідолу» лучанки не стали. Впевнено, удар за ударом, волиняни довели партію до перемоги – 21:25.

«Регіна-МЕГУ» - «Континіум-Волинь-Університет»  – 0:3 (16:25, 19:25, 21:25)

«Волинь»: Ужва (к), Рудик, Яцків, Осачук, Скрипник, Тищенко; Карасьова (л). Тренер – Богуслав Галицький.

«Регіна»: Бєлова, Пономаренко, Овезгельдієва, Скорохід, Лозінська, Грицуняк (к); Вікторчук (л), Рудьо, Михальчук, Угленко. Тренер – Валерій Пархоменко.

Судді: Ю.Кривець (Харків), О.Іванов (Київ).