Завтра у Сумах поєдинком між місцевим «Хімпром-СумДУ» та львівськими «Барком Кажанами» розпочнеться 3-й тур ІІ-го етапу Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги.

Львівський колектив до поєдинків у Сумах підходить у статусі лідера групи «В» і учасника раунду плей-оф.  У попередніх турах «Кажани» двічі перемагали «Хімпром» і обмінялись перемогами з харківською «Юракадемію».  Господарі паркету «Хімпром» на цій стадії змагань, ще жодного разу не перемагали, тому підопічні Миколи Пасажіна спробують реабілітуватися перед власними вболівальниками.

Матч між «Кажанами» і «Хімпромом» розпочнеться о 17:00.

У суботу, 16 квітня, «Кажанам» протистоятиме харківська «Юракадемія». Другий поєдинок у групі «В», без вагань можна назвати битвою за першу сходинку. Харків’яни, які також вже забезпечили собі місце у плей-оф, в минулому турі зуміли обіграти «Кажанів» і спробують повторити своє досягнення у Сумах. Натомість львівські волейболісти повинні пригадати, як перемагали «Юракадемію» на домашньому паркеті. Команди вийдуть на паркет спортивного комплексу «Олімп» о 12:00.

Третій ігровий день подарує глядачам протистояння «Хімпрому» та «Юракадемії».

Нагадаємо, що паралельно відбуватимуться матчі і у групі «А», де до слова вже також визначились учасники плей-оф. У наступному раунді вже точно зіграють харківський «Локомотив» та дніпровський «Дніпро».

За матерiалами прес-служби ВК «Барком-Кажани»