Новий наставник чоловічого “Прометею” – про цілі на сезон та роботу з командою.

– Як ви потрапили в “Прометеq”?

– “Як?” – це чудове питання. Я отримав один телефонний дзвінок і це було у травні минулого року, я був в Єгипті з національною збірною і Марія Александрова мені зателефонувала, щоб запитати про можливість бути тут у якості, так скажімо, «репетитора» для тренерського складу. Не тільки для тренерів. Ми домовились. Ось чому я приїхав сюди у середині жовтня, після турніру у Японії. Тепер я тут.

– Які цілі перед ставляться командою на цей сезон?

– Це команда, яка створена для перемог. Ми хочемо, не тому що ми маємо це робити, а саме тому, що бажаємо – робити все як найкраще. Хочемо бути не лише у фіналі змагань, чи то буде Кубок України, чи Чемпіонат, ми хочемо бути переможцями цих турнірів! І звісно – зберегти свої позиції на майбутню участь у Єврокубках.

– Над чим потрібно працювати команді?

– Я думаю, що команді треба лише грати на своєму рівні. Технічна якість гри команди достатньо висока. Звісно, ми кожен день працюємо над підвищенням рівню, але рівень гри команди дуже добрий і все, що нам потрібно – реалізувати його на майданчику. Працювати, як сучасна волейбольна команда. Працювати у хорошому психічному стані, за можливості, насолоджуватись кожним днем тренувань та змагань. А далі будуть вже результати нашої роботи.

– Наскільки складно ставати головним тренером команди в розпал сезону?

– Це не дуже складно. Завжди є якісь ускладнення, але, за час моєї кар’єри, я вже багато разів був у такій ситуації. Я думаю, що команді наразі не так вже й багато потрібно. Просто набути трохи спокою та розвити більше впевненості на майданчику. Це все, що наразі команді потрібно, на мою думку.

prometey