Головний тренер ВК «Галичанка-ТНЕУ-Вікнарьов» Андрій РОМАНОВИЧ напередодні 2-го фінального туру відповів на декiлька питаннь. Нагадаємо, що тернопiльска команда зара йде на третьму мiсцi.

- Андрію Васильовичу, розкажіть, як команда попрацювала під час підготовки до запорізького туру?

- Не стільки працювати приходилося, скільки заліковувати травми. Щось вдалося, щось – ні. Годі й говорити, на жаль, що ми готові на 100% і нормально провели підготовку.

- Які висновки були зроблені за підсумками першого туру?

- Які висновки? Вирішувати свої технічні проблеми. У нас все ж таки не супердосвідчена команда, яка може швидко перебудовуватися упродовж гри. Тож чимало залежить від чистоти своєї гри, а не від тактичного малюнка.

- Як оціните готовність команди на нинішній момент часу? (бесіда проходила 14 квітня. – прес-служба).

- Ії, як зазвичай, покажуть самі ігри. Але ми втратили Ганну Реву, і це напевно позначиться на діях команди. Не можу сказати, що у неї дуже серйозна травма, але на ії лікування потрібен певний час. В цьому чемпіонаті вона вже не вийде на майданчик.

- Які задачі ставите перед командою в запорізькому турі?

- Такі задачі, які ставляться перед виходом на кожний матч – показувати свою гру і робити все, щоб виграти кожну гру без винятку. Перший тур показав, що ми можемо боротися з кожною командою, але треба грати рівніше та чистіше.

- Не може не запитати, хоча така тема виникає кожного року, який час буде потрібен «Галичанці», щоб пристосуватися до більш просторого, у порівнянні з вашим домашнім, залом, в даному випадку Палацу спорт ЗАБ? Чи професіональна команда повинна відразу адаптуватися?

- Професіональна команда дійсно повинна відразу заграти в будь-якому залі, без адаптації. У нас, нажаль, ще не така команда. Звісно, буде непросто, і напевно будуть проблеми з подачею-прийомом.

- Який результат в Запоріжжі вас задовільнить в контексті боротьби за нагороди?

- Перший тур показав, що можливі будь-які результати. «Сєвєродончанка» напевно приїхала в Тернопіль на спаді і тур у цієї команди взагалі не вийшов, хоча до цього була двічі обіграна «Орбіта» на виїзді. Тож раз на раз не випадає. Радітимемо кожному набраному очку.

За матерiалами прес-служби ФВУ