У п’ятницю, 22 квітня, відбудуться перші матчі стадії плей-офф чоловічої Суперліги. Чотири найкращі команди України розпочинають боротьбу за медалі.

Нагадаємо, за підсумками II етапу із групи «А» до вирішального раунду пробилися харківський «Локомотив» та дніпропетровський «Дніпро», які фінішували відповідно на першому та другому місцях.

Переможцем групи «Б» став львівський «Барком-Кажани», а друге місце посіла харківська «Юракадемія». Команди-невдахи II етапу – ВК «Вінниця» та «Хімпром» — посперечаються в очних зустрічах за 5—6 місця Суперліги. Ці матчі відбудуться 28—29 квітня.

Півфінальні пари склалися таким чином, що в одному дуеті опинилися вічні друзі-суперники з Харкова — «Локомотив» та «Юракадемія». Як тут не згадати, що своєї єдиної поразки у цьому сезоні (у рамках 10-го туру регулярного чемпіонату) підопічні Юрія Філіпова зазнали саме від «юристів». Серія плей-офф між цими командами стартує матчем на майданчику «Юракадемії». Але фаворитом цієї дуелі (як і усього чемпіонату загалом), звичайно, є діючий чемпіон «Локо».

А ось в іншому протистоянні — дніпрян та львів’ян – сили більш-менш рівні. Поміж тим, головний тренер «Дніпра» Віталій СТАДНІКОВ вважає, що у разі, якщо його команда продемонструє свою звичну гру, перемогти «Барком» їй буде не важко.

«Складно щось прогнозувати, — зазначив Віталій Вікторович, — адже у стадії плей-офф ми граємо вперше. Проте цим фактом ми вже довели, що чудово впоралися із завданням, яке ставилося перед нами під час другого етапу Суперліги. Але прогнозувати щось на майбутні матчі я не ризикну. Все буде залежати від того, в якому психологічному стані наші спортсмени вийдуть на гру».

З урахуванням того, що у дніпропетровської команди є певні фінансові труднощі, настрій, як можна здогадатися, у гравців не найкращий…

Отже, чий бойовий дух виявиться сильнішим? Спостерігатимемо о 16.00 за протистоянням двох харківських команд -- «Юракадемії» та «Локомотива», а годиною пізніше – о 17.00 – за грою дніпропетровського «Дніпра» та львівського «Баркома-Кажани».

Нагадаємо, що на півфінальній стадії Суперліги суперники мають провести між собою два або три матчі, аж поки одна з команд не здобуде над суперником дві перемоги. Другі матчі четвірка найсильніших проведе 29 квітня.

За матерiалами прес-служби ФВУ