"Білозгар-Медуніверситет", зміг виграти одну гру у більш досвідченого суперника

15.01.16 "Білозгар-Медуніверситет" - "Орбіта-ЗТМК-ЗНУ" 3:2

  До гри мало хто з уболівальників вірив у те, що наші дівчата зможуть перемогти таку досвідчену та перспективну команду, одного з лідерів чемпіонату, фіналіста останнього кубка України запорізьку «Орбіту-ЗТМК-ЗНУ» з її амбіційним тренером Ігорем Філіштинським. Слід врахувати й те, що нашу команду покинули два провідних гравці основного складу Валерія Соболь (догравальниця) та Інна Медяна (ліберо), замість якої на майданчик вийшла Олександра Кутнякова. А от заміни Валерії не знайшлося, тому тренерами нашої команди Юлією Якушевою та Олександром Краєвським було прийнято рішення про зміну схеми гри.
  У стартовому складі вийшла 16-річна вихованка вінницького волейболу, учасниця відбіркового туруна Євро-2016 серед жінок U-19 Діана Франкевич, амплуа якої діагональний нападник.
  Уже перші хвилини гри показали, що «Білозгар-Медуніверситет» дасть достойну відсіч запоріжанкам. За нами залишилися перша (25:23) та друга (25:17) партії. Третій сет розпочався з рівної боротьби, рахунок був 13:13, після чого у вінничанок не пішла гра, а «Орбіта» вдало скористалася цим (17:25). На жаль, виграючи в четвертій партії 18:10 (вболівальники та й самі дівчата були впевнені в трьохочковому здобутку), волейболістки зуміли програти (25:23). Напевно, це не фарт.
Хочеться відзначити, що вінничанки дуже впевнено грали на блоці, майже стовідсотково йшла подача. Відчувалося хвилювання молодої Діани Франкевич, яка не завжди встигала з дограваннями, але потужна атака та подача перекривали це. У загальному, команда грала чітко та злагоджено.

16.01.16 "Білозгар-Медуніверситет" - "Орбіта-ЗТМК-ЗНУ" 0:3
  Сьогодні у вінничанок не виходило майже нічого, крім подачі. Напрочуд команда суперників грала злагоджено, ефективно та агресивно, не даючи можливості зачепитися бодай за одну партію.
  Слід відзначити в команді «Орбіти» гравця збірної U-19 Яструб Юлію, яка своєю грою принесла неабияку кількість очок до активу команди, вдало атакуючи, упевнено граючи в захисті й результативно подаючи, а також досвідчену Герасимову за роботу на блоці та потужні атаки першим темпом.
За інформацією: http://volleyvin.ucoz.ua/