Найцікавішим протистоянням першого дня 6-го туру став матч у Сумах, де «Хімпрому» та «Баркому» для визначення переможця не вистачило чотирьох партій…

Поєдинки чергового туру чоловічої Суперліги стартували у п’ятницю, 11 грудня. Зокрема, у Харкові глядачі протягом двох днів мають змогу спостерігати своєрідну репетицію півфіналу Кубку України між «Локомотивом» та «Буревісником-ШВСМ».

Але у перший день особливої боротьби між цими командами не вийшло. Залізничники без особливих проблем домоглися чергової, одинадцатої перемоги в нинішньому чемпіонаті. У матчі з командою Миколи Благодарного харків'яни лише на початку партій стикалися з опором гостей, а потім без особливих проблем йшли у відрив і без нервів проводили кінцівки партій.

Інший учасник «Фіналу чотирьох» Кубку України – дніпропетровський «Дніпро» – непогано розім’явся на «Фавориті» з Лубен. На своєму майданчику дніпряни розтрощили одного з аутсайдетів першості. Особливо вражаючою була різниця в рахунку в третій партії – 25:8. Такий розрив є рекордним у нинішньому чемпіонаті (з точки зору «Фаворита» мова йде скоріше про антирекорд).

Також не довелося докладати максимальних зусиль для успіху і волейболістам «Юракадемії», які взяли чергові три очки у зістрічі з «Вінницею».

Набагато цікавішою була дуель в Сумах, де місцевий «Хімпром» приймав львівських «Кажанів». Нагадаємо, наприкінці листопада ці клуби зустрічалися у Харкові в рамках другого етапу Кубка України, і тоді «Барком» був набагато переконливішим за суперника – 3:0.

Цього разу, можливо, підтримка своїх грядачів підшхтовнула підопічних Миколи Пасажина до більш активних дій, і вони влаштували справжній бойовик у п’ять партій. У першому сеті сумчани поступилися 22:25. У другій партії господарям вдалося вирівняти ситуацію. Третій сет «Хімпром» знову програв, але в четвертому підопічні команда Пасажина була сильнішою – 25:20.

Таким чином, питання про переможця вирішувалося на тай-брейку. Тут успіх був на боці львівських волейболістів – 11:15.

 Всі результати дня:

«Локомотив» (Харків) – «Буревісник-ШВСМ» (Чернігів) – 3:0 (25:19, 25:18, 25:15)

«Хімпром-СумДУ» (Суми) – «Барком-Кажани» (Львів) – 2:3 (22:25, 25:18, 21:25, 25:20, 11:15)

«Юракадемія» (Харків) – ВК «Вінниця» (Вінниця) – 3:0 (25:17, 25:17, 25:14)

«Дніпро» (Дніпропетровськ) - «Фаворит» (Лубни) – 3:0 (25:16, 25:17, 25:8)

 

 Другі матчі 6-го туру відбудуться у суботу:

«Юракадемія» – ВК «Вінниця». 11.00

«Дніпро» – «Фаворит». 11.00

«Локомотив» – «Буревісник-ШВСМ». 12.00

«Хімпром-СумДУ» – «Барком-Кажани». 12.00