Тернопільські волейболістки зберегли за собою 4 сходинку поточного чемпіонату

У спортзалі ТНЕУ завершився перший матч 9-го туру жіночої Суперліги з волейболу у якому тернопільська Галичанка обіграла гостей з Вінниці — 3:0 (25:23, 25:18, 25:18).

Найважчим для тернополянок виявився стартовий період гри, коли гості створили серйозний опір. Проте Галичанка зуміла виграти з різницею у 2 очки. Наступні дві партії не стали проблемою для господарок, які святкують першу домашню перемогу у цьому році.

У спортзалі ТНЕУ відбулася повторна гра між тернопільською Галичанкою та вінницьким Білозгар-Медуніверситет у рамках 9-го туру жіночої Суперліги.

Цього разу тернополянкам не вдалося домогтися "сухої" перемоги. Один сет вінницька команда все ж виграла, але не більше. Підсумок гри впевнена перемога Галичанки 3:1, яка за підсумками туру здобуває 6 очок.