Непростий поєдинок для кажанів в рамках 8-ого туру, через втрату концентрації у другий ігровий день.

  Львівські «Барком-Кажани» в рамках восьмого туру Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги приймали на власному паркеті ВК «Вінниця».
«Кажани» виходили на поєдинок у статусі фаворитів, але і вінницький колектив у Львові хлопчиками для биття ніхто не вважав. У підсумку команди влаштували на паркеті справжнє волейбольне шоу: дев’ять зіграних партій за два ігрових дні з загальним рахунком (196: 166).

  Першу зустріч львівські волейболісти відразу почали з наступу і розбили вінничан у двох стартових партіях (25:18, 25:14). Надійна гра підопічних Яна Суха у захисті і впевнені дії на завершальному етапі, знівелювали будь-які потуги вінничан на перемогу бодай в одній із партій та поєдинку в цілому. Та ситуація кардинально змінилася у третьому сеті - волейболісти «Вінниці» впіймали свою хвилю, заграли жвавіше і вже «Кажани» змушені були наздоганяти свого суперника. Кінцевий результат на табло (18:25) на користь підопічних Олександра Бондаренка.

  Четверта партія могла б бути переломною, адже вінничани на куражі заграли впевненіше та ризикованіше. Але тут у пригоді головному тренеру львів’ян став нападник Андрій Шиманський, який початок поєдинку провів на лаві запасних. “Свіжий” Шиманський не тільки загострив гру своєї команди, а й став одним з творців перемоги львів’ян в четвертій партії (25:15).

  Після нелегкої, проте впевненої перемоги «Кажанів» у першому матчі другий поєдинок мав бути швидше формальністю. Але вболівальники «Вінниці» добре знають, як команда вміє налаштовуватися на другу гру. І на паркеті Палацу спорту «Галичина» вінничани це довели.

  Справжнім «холодним душем» для гравців «Кажанів» та їхніх вболівальників стала поразка у першій партії (21:25). Найбільші труднощі захисникам львів’ян створювали вінничани Станіслав Лизанець та Андрій Горбенко, яким в цей день і в цій партії вдавалося абсолютно все.

  У другій партії «Кажанам» потрібно було будь-що перемагати, і наставник львів’ян Ян Сух знайшов потрібні слова для своїх підопічних. Впевненіше заграли блокуючі львів’ян Пилипів, Кадюк та Гребенюк і гостріше почали діяти нападники Капаєв, Шиманський і Тевкун. У підсумку - розгромна перемога (25:14).

А далі почалися «гойдалки»: третя партія знову за Вінницею (17:25), в четвертій перемогу з таким же рахунком (25:17) здобувають «Кажани».

  На щастя, з початку п’ятого сету «Кажани» заволоділи ініціативою , заспокоївши власних вболівальників, і, в результаті, святкували перемогу в партії (15:10) і в поєдинку (3:2).

  За словами наставника львів’ян Яна Суха, грою своєї команди у матчі з «Вінницею» він не задоволений, але на те, що результат поєдинку саме такий, є декілька причин:
«Ми зіграли дуже погано, але я розумію чому так сталося. Ми вже двадцять днів дуже інтенсивно тренуємося бо готуємося до плей-офу, тому у моїх хлопців в знаки вже почала даватися втома», - розповів Ян Сух.

За матеріалами офіційного сайту ВК "Барком-Кажани"