Головний тренер львівських «Барком-Кажанів» Ян Сух планує залучати більше молодих гравців

  У грі проти «Вінниці» головний тренер львівських «Барком-Кажанів» Ян Сух довірив місце на майданчику молодим гравцям. Так по декілька хвилин у кожній з партій зіграли діагональний Михайло Бібер та зв'язуючий Юрій Білан.

  За словами Яна Суха, у його планах на майбутнє – залучати більше молоді з другої команди до основного складу, і таким чином збільшувати спортивну конкуренцію між гравцями. 

  «Я спілкуюся з тренерами другої команди і знаю про можливості кожного з гравців. Зараз ми все частіше награємо Бібера та Білана, але це не означає, що інші хлопці не матимуть шансу себе показати. Добре знаю, що в другій команді теж є сильні гравці, які готові поборотися за місце в основному складі, наприклад, Саша Буздуган, Іван Плясецький. Крім того є Роман Знак, якого ми відправили в оренду до Польщі в місцевий SPS «Хробри Глогув», - розповів Ян Сух.

  Матчі дев’ятого туру Чемпіонату України з волейболу відбудуться 29 та 30 січня у Палаці спорту «Галичина». Львівські «Барком-Кажани» прийматимуть ВК «Дніпро» з Дніпропетровська. Вхід на матчі для усіх вболівальників – безкоштовний.

За матеріалми офційного сайту ВК "Барком-Кажани"