Запорізький клуб у матчах 9-го туру вдома взяв максимум у зустрічах з Регіною з Рівного

 Орбіта тимчасово вийшла на другу сходинку чемпіонату Суперліги-2015/16 з волейболу серед жінок. Запорізький клуб у матчах 9-го туру вдома взяв максимум у зустрічах з Регіною з Рівного.

«Орбіта»: Кравченко (к), Герасимова, Савченко, Яструб, Фролова, Комісарова; Дерюгіна (л), Кліменова (л), Лохманчук, Пасс, Пугач, Довгополюк, Олійник. Тренер - Ігор Філіштинський.

«Регіна»: Пономаренко, Овезгельдієва, Скорохід, Лозинська, Грицуняк (к), Бєлова; Вікторчук (л), Михальчук, Рудьо. Тренер – Валерій Пархоменко.

"Орбіта-ЗТМК-ЗНУ" - "Регіна-МЕГУ-ШВСМ" 3-0 (25:18, 25:14, 25:15)

«Орбіта-ЗТМК-ЗНУ» - «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» - 3:1 (20:25, 25:17, 25:17, 25:8)

  Головний тренер «Орбіти-ЗТМК-ЗНУ» Ігор Філіштинський, користуючись нагодою, продовжив давати ігрову практику своїм юним волейболісткам. Так 14-річна Вікторія Лохманчук виходила не тільки на заміну, але й в стартовому складі у заключних сетах матчів з «Регіною». Також відзначимо дебют 15-річної зв’язуючої Вікторії Олійник, яка вийшла замість Ірини Комісарової в третій партії першої гри.

  Орбіта випередила Сєвєродончаку, яка, втім, має аж чотири матчі у запасі. Окрім того, Хімік, який також ще повинен провести два поєдинки, випереджає запорізьку команду лише на одне очко.

За матеріалами інтерент видання champion.com.ua