Коротеньке інтерв'ю капітана ВК «Барком-Кажани» Віталія Осадци

  Гравці ВК «Барком-Кажани» серйозно підходять до двох наступних турів Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги. Про це розповів капітан львівської команди Віталій Осадца.

 За словами Віталія Осадци, у наступних чотирьох домашніх поєдинках «Кажани» налаштовані здобути усі 12 очок.

 Ми дуже відповідально готуємося  наступних домашніх поєдинків, адже в гості їдуть дійсно сильні суперники. Спочатку приймаємо ВК «Вінниця»,  а потім ВК «Дніпро». Хочемо в цих чотирьох поєдинках взяти максимум очок.  Тоді в наступних  матчах на майданчик зможуть вийти молоді гравці, а ми тим часом трохи відпочинемо перед плей-оф.  Хоча, можливо, наш головний тренер вже і в цих матчах по-трохи підтягуватиме молодь», - розповів В. Осадца.

  Нагадаємо, що матч восьмого туру Чемпіонату України з волейболу між ВК «Барком-Кажани» і ВК «Вінниця» відбудуться 22 та 23 січня у Палаці спорту «Галичина».  Вхід на матчі для усіх вболівальників – безкоштовний.

 Додамо, що в сьомому турі Чемпіонату України «Кажани» впевнено переграли харківську «Юракадемію» з загальним рахунком 6:1 і закріпились на другій сходинці турнірної таблиці. 

За матеріалами офіційного сайту ВК "Барком-Кажани"