20-21 лютого, у австрійському місті Ваграйн відбувся перший у цьому році європейський тур з волейболу на снігу.

Україну на цьому турнірі представили волейболісти Михайло Скукіс, Юрій Бокшан, Максим Кузмін та Тарас Свередюк, які минулого сезону завоювали срібні нагороди.

За результатами жеребкування групового етапу наші співвітчизники опинилися у групі А разом з двома командами Німеччини та Росії. У стартовому поєдинку хлопці перемогли німці, а у боротьбі за лідерство у групі у трьох сетах здолали суперників з Росії.

Європейський тур. Ваграйн 1. Група А

Україна - Німеччина 1
2-0 (15-11,15-13)

Росія - Україна
1-2 (9-15, 15-9, 13-15)

Перше місце у групі дало змогу українській команді вийти у одразу до чвертьфіналу європейського туру, де хлопці впевнено перемогли збірну Словенії.

Європейський тур. Ваграйн 1. Чвертьфінал

Україна - Словенія
2-0 (15-9, 15-12)

А от у півфіналі нашому квартету не вдалося продовжити переможну ходу. Українці поступилися господаря змагань – збірній Австрії.

Європейський тур. Ваграйн 1

Півфінал

Україна - Австрія
0-2 (9-15, 12-15)

Повторити та покращити результати минулого року Скукісу та компанії, на превеликий жаль, не вдалося. Але повернутися додому з бронзовими українські спортсмени змогли. Впевнена перемога над італійцями і наша четвірка на п’єдесталі престижного турніру.

Вітаємо Михайла Скукіса, Максима Кузміна, Тараса Свередюка та Юрія Бокшана з чудовим результатом!

Європейський тур. Ваграйн 1

Матч за третє місце

Україна - Італія 1
2-0 (15-11, 15-11)

ukraine team snow vollleyball

Австрійці ж вибороли срібні нагороди, поступившись у фіналі російській команді.

Європейський тур. Ваграйн 1

Фінал

Австрія - Росія
1-2 (15-13, 13-15, 7-15)

Відео фінальних матчів

wagrain

26-28 лютого відбудеться другий етап турніру. Кращих у сніговому волейболі знову прийматиме Ваграйн. Станом на 21 лютого серед учасників основної сітки є вже добре відомий нам квартет – Скукіс \ Кузмін \ Бокшан \ Свередюк. У кваліфікаційному раунді також значиться ще одна українська четвірка – Покотило \ Шевчук \ Семенюк \ Ємельянчик.

Призовий фонд турніру – 3000 євро.

Тому, не припиняйте слідкувати за новини на volleyball.ua та на офіційних сторінках нашого сайту у соцмережах facebookinstagram і у telegram-каналі.