Жіноча збірна Бразилії з волейболу стала третьою півфіналісткою чемпіонату світу-2025 у Таїланді.
У чвертьфіналі бразилійки здолали команду Франції з рахунком 3:0 (27:25, 33:31, 25:20). Попри “сухий” результат, матч видався напруженим: француженки, які раніше сенсаційно вибили з турніру Китай, чинили серйозний опір у перших двох сетах.
Лідерами збірної Бразилії стали Джулія Бергманн (17 очок), Габріела Гімараєш (13) та Розамарія Монтібеллер (12). У складі Франції відзначилися Елена Казо (20 очок), Іман Ндьяйє (15) та Амелі Ротар (10).
Для французької команди це був перший чемпіонат світу з 1974 року, і виступ став впевненим поверненням на міжнародну арену.
У півфіналі Бразилія зустрінеться з Італією, яка раніше в 1/4 фіналу впевнено обіграла Польщу з рахунком 3:0 та продовжує свою переможну серію, що триває з червня 2024 року.
Матч Італія – Бразилія обіцяє стати однією з найпринциповіших дуелей турніру.