На порозі того, щоб забезпечити собі місце в наступному раунді турніру, південноамериканки здобули важливу трисетову (25-19, 25-19, 25-20) перемогу над командою Нідерландів в групі Е, яка поклала край мрії країни – господарки потрапити до восьми найкращих команд у чвертьфіналі турніру.

Цікавий факт: в цьому матчі Бразилія здобула свою 100-ту перемогу на турнірі з моменту свого першого виступу в 1956 році. Наразі вони зіграли 149 матчів.

Найкраще команда Бразилії показала себе у грі біля сітки, а саме в кіллах (43:29) та блоках (17:8). Європейки зробили більше ейсів (6:4) та здобули більше очок на помилках суперника (15:11).

Срібні призери Олімпійських ігор у Токіо Габріела «Габі» Гімарайнш та Ана Кароліна «Керол» де Сілва очолили черговий бразильський тріумф у Роттердамі. У той час як капітан команди та догравальниця стала найкращим бомбардиром матчу з 19 очками, динамічна центральна блокуюча здобула 15 очок.

Дві голландські гравчині набрали двозначну кількість очок — догравальниця Ніка Даалдероп, залишила майданчик з 11 очками, а центральна блокуюча Джульєт Лоуїс, набрала 10.

Чинні чемпіонки Сербії досі залишаються єдиною непереможною командою на Чемпіонаті світу. Після перемоги над Таїландом з рахунком 3:0 (25-23, 25-17, 25-15), на Atlas Arena у Лодзі, європейки змогли забезпечити собі вихід до чвертьфіналу турніру.

Сербія переграла Таїланд по всім елементам, окрім помилок. Але найкраще Сербія показала себе в нападі, набравши майже вдвічі більше очок, ніж Таїланд, 48:26. Ана Беліца набрала в матчі максимум 15 очок, враховуючи три блоки та ейс. Догравальниця Бояна Міленкович принесла команді 14 очок.

Та хорошими результатами можуть похизуватися не тільки команди Бразилії та Сербії:

Група Е: Японія – Пуерто-Ріко – 3:0 (25-16, 25-19, 25-21)

Група Е: Італія – Аргентина – 3:0 (25-19, 25-18, 25-17)

Група F: США – Туреччина – 3:1 (25-22, 21-25, 25-20, 25-22)

Група F: Домініканська Республіка – Німеччина – 3:1 (19-25, 25-18, 25-22, 25-18)

Група F: Польща – Канада – 3:2 (25-18, 19-25, 16-25, 25-23, 15-5)