Центральний блокуючий національної збірної України Юрій Семенюк поділився першими враження від роботи із новим наставником команди Раулем Лосано.

Як пройшов перший матч зборів у Польщі:

“Потрібно ще трішки потренуватися. Я не дуже давно приїхав до команди, тому гадаю, що наступне тренування, наступний товариський матч із Польщею дозволять зігратися, буде ліпша взаємодія. І на матчах Золотої Євроліги покажемо кращий рівень. Треба більше один одному допомагати та довіряти. Можемо грати краще, і сподіваюся, що краще проведемо матчі Золотої Євроліги”.

Про враження від роботи з Раулем Лосано:

“У нього є нові ідеї та методики тренування. Багато ідей, але, як на мене, замало часу для їх втілення. У нас не так багато часу, але сподіваюся, що ми вивчимо щось нове. Візьмемо його ідеї та станемо кращими. Треба працювати, за кілька днів усе не покращиш”.

Про роботу Грабана асистентом Лосано у збірній:

“Він допомагає як другий тренер. Чи легше, коли він у збірній? Звісно, легше, бо він володіє італійською мовою та може пояснити зрозуміліше, не так, як перекладач. Або донести ідею тренера і яку він сам бачить. Швидше хлопцям пояснити, перекласти на англійську, зі мною може розмовляти польською. І я це розумію, можу також хлопцям підказати, яку ідею несе тренер. Гадаю, це добре, що він тут, ми швидше вловлюємо комунікацію з тренером, як і що робити. Він допомагає”.

Нагадаємо, що в рамках підготовки до Золотої Євроліги-2024 чоловіча збірна України провела товариський матч проти збірної Німеччини (1:3). 16 травня чоловіча збірна України проведе другий товариський матч. Цього разу проти збірної Польщі. 18 травня у столиці Азербайджану підопічні Рауля Лосано зіграють у своєму першому офіційному матчі в 2024 році. Суперником стане команда Румунії. 19 травня українці зустрінуться із Азербайджаном.

Детальний розклад та посилання на онлайн-трансляції дивіться за посиланням.