Українські пляжниці Діана Луніна та Марина Самодай завоювали перші нагороди у 2019 році.

Діана Луніна та Марина Самодай розпочали участь у турнірі з групового етапу. У своїй групі D виграли обидва матчі та з першої сходинки вийшли у чвертьфінал Світового туру 1*, пропустивши розіграш раунду 12. Але і в 1\4 фіналу на дівчат чекав відпочинок, адже команда суперників зазнала травми.

Основна сітка. Група D

Lunina \ Samoday (UKR) – Filina \ Zazhigina (RUS)
2-0 (21-15, 21-16)

Szabo \ Hafra (HUN) – Lunina \ Samoday (UKR)
0-2 (13-21, 16-21)

group d

Основна сітка. Чвертьфінал
Lunina \ Samoday (UKR) – Frolova \ Ganenko (RUS)
2-0 (травма російської команди)

В матчі за вихід у фінал українки у боротьбі поступилися представницям Тайваню, які згодом стали переможцями таїландського етапу Світового туру. А ось у "бронзовому" матчі Діана та Марина свого не віддали. Спочатку вибороли перемогу у першому сеті з рахунком більше-менше, а потім впевнено довели справу до рахунку 2-0 у матчі.

Основна сітка. Півфінал
Lunina \ Samoday (UKR) – Kou N.H. \ Liu P.H. (TPE)
0-2 (17-21, 19-21)
ВІДЕО МАТЧУ

Матч за третє місце
Gorda \ Andrea (COL) - Lunina \ Samoday (UKR)
0-2 (21-23, 15-21)
ВІДЕО МАТЧУ

Гарний початку сезону-2019 – бронзові нагороди Світового туру 1*, 160 очок та приємна грошова винагорода в 500$. Вітаємо!

Фото fivb.com

Нагадаємо, що чоловіча пара Ємельянчик \ Денисенко теж піднялися на п’єдестал Світового туру в Таїланді. Але в якості переможців!

Відпочивати обидві пари пляжників не збираються і одразу переїзжають у сусідню країну Малайзію, де вже завтра розпочнуть боротьбу у груповому етапі ще одного розіграшу Світового туру 1*.

Слідкуйте за новинами пляжного волейболу на сайті volleyball.ua.

Сергей ПОПОВ: "Я коммуникабельный, поэтому смена напарника на мне никак не сказывается"