Сьогодні жіноча збірна України зустрілася зі своїм головним суперником по групі В.

Старт матчу був рівним та потужним для обох команд. Українкам вдалося вирватися вперед за рахунок вдалих дій в атаці та на блоці – 20:16. Не дивлячись на перевагу в чотири пункти, втримати їх не вдалося. Спочатку шведки зрівняли рахунок, а потім і вирвали перемогу в першій партії – 25:27.

Другий сет став для нашої команди, м’яко кажучи, не дуже вдалим – 1:8 на початку. Та перевага збірної Швеції, яку вже важко було відіграти – 19:25.

Третя партія знову розпочиналася рівно для обох колективів. Підопічні Володимира Орлова виглядали зібрано та готовими до бою. Але, як завжди, буває “але”. Хоч як не старилися українські волейболістки спинити Ізабель Хаак №10, їм це не вдалося. Шведка вправно забивала, а нападниці нашої збірної все більше “чіпляли” блок, даючи опоненткам провести контр-атаку. В результаті – 18:25 та 0:3 у матчі.

Чемпіонат Європи-2021. Кваліфікація. Група В. 1-й тур. (Португалія, Матозінюш)

8 травня, субота

Швеція – Україна - 3:0 (27:25, 25:19, 25:18)

Відео матчу

Статистика матчу

До слова, та сама Ізабель Хаак набрала 27 очок, реалізувавши 61% атак. У складі нашої збірної відзначилася капітан Надія Кодола – 11 очок.

Україна: Надія Кодола (11 очок), Діана Мелюшкина (8), Анна Харчинська (6), Богдана Анісова (2), Юлія Герасимова (5), Ольга Скрипак (0), Христина Нємцева (ліберо) – стартовий склад. На заміну виходили – Марина Мазенко (1), Катерина Дудник (4), Дар'я Великоконь (1), Карина Денисова (4).

Головний тренер: Володимир Орлов.

Швеція: Хаак І. (25 очок), Лазіч А. (13), Хаак А. (10), Андерссон В. (7), Топік (3), Андерссон Л. (2), Сльоберг (ліберо).

Головний трепнер: Еторре Гвідетті.

Турнірна таблиця групи В станом на 8 травня 19:00

ukraine

Нагадаємо, що тепер жіноча збірна України відправиться у Грузію, де проведе 2-й тур відбору на Євроволей-2021.

Чемпіонат Європи-2021. Кваліфікація. Група В. 2-й тур. (Грузія, Тбілісі)

*за київським часом

Фінальна частина Євроволлей-2021 відбудеться з 18 серпня по 4 вересня 2021 року одразу у чотирьох країнах Сербії, Болгарії, Хорватії та Румунії. Детальніше про міста-господарі у нашому спеціальному матеріалі.