У середу, 8 вересня, підопічні Угіса Крастіньша провели п’ятий поєдинок групового етапу.

Чоловіча збірна України у трьох сетах поступилася чинним чемпіонам світу – команді Польщі.

Але, як ми повідомляли раніше, українці вже забезпечили собі третю сходинку групи А та достроково вийшли в раунд плей-оф престижного турніру.

Чемпіонат Європи-2021. Чоловіки. Груповий етап. Група А. 5-й тур

8 вересня, середа

Україна – Польща – 0:3 (15:25, 20:25, 21:25)

Статистика матчу

Після трьох матчів збірна України має 3 перемоги, 2 поразки та 7 очок.

В ході групового етапу команда Угіса Крастіньша перемогла Грецію (3:2), Португалію (3:2) та Бельгію (3:1), а також програла Сербії (0:3).

Місце у плей-оф собі також забезпечили волейболісти збірної Сербії та Польщі. Доля четвертої сходинку групи А визначиться у матчі Португалія - Греція, який відбудеться 8 вересня о 21:30. Ви можете переглянути онлайн-трансляцію на сайті XSport.ua.

Скоріше за все, суперником України в 1\8 фіналу стане Туреччина або Росія. Турки – переможці Золотої Євроліги-2021, саме їм українці програли у фіналі. Росіяни – срібні призери Олімпійських Ігор у Токіо-2020. Теоретично, Фінляндія теж може претендувати на 2 місце групи С.

Матч 1/8 фіналу Україна зіграє 11 вересня в польському місті Гданськ. Точний час стане відомий пізніше.