Італійська “Перуджа” поповнилася новим гравцем — чеський догравальник Донован Джаворонок офіційно став частиною найсильнішого клубу Європи.
У новому сезоні він знову гратиме в одній команді зі своїм добрим другом та колишнім партнером по “Монці” — українцем Олегом Плотницьким.
Після оголошення про трансфер Плотницький тепло привітав Джаворонка словами: “Ласкаво просимо до Перуджі, мій Братко” — короткий, але дуже емоційний допис, що лише підтвердив міцну дружбу між гравцями. Вони виступали разом у складі “Монці” з 2017 по 2019 рік.
Посмотреть эту публикацию в Instagram
Донован Джаворонок розпочинав кар’єр у батьківщині, виступаючи за “Брно”, “Прагу”, “Карловарско”. В 2016 переїхав до Італії, де грав у складі “Монци” (2016-2022), “Трентіно” (2022\23) та у “Вероні” (2023-2025).
Нагадаємо, що в сезоні 2024\25 “Перуджа” стала переможцем Ліги чемпіонів, а Олег Плотницький увійшов до символічної збірної турніру.