Volleyball.ua стежить за трансферними новинами, які стосуються українських волейболістів. До вашої уваги список українських спортсменів, які проведуть сезон 2021-2022 закордоном.

ЧОЛОВІКИ:

Зв'язуючі:

Юрій Синиця – "Самотлор" Росія

Ігор Коваліков – "Єнісей" Росія

Іван Плясецький – "Прага" Чехія

Володимир Ковальчук – "Залау" Румунія

Дмитро Долгополов – "Пршибрам" Чехія

Дмитро Шломін – "Амбер" Литва

Центральні блокуючі:

Дмитро Терьоменко – "Тур" Франція

Валерій Тодуа – "Прага" Чехія

Мар'ян Кадюк – "ŻSS Len Żyrardów" Польща

Віктор Щекалюк – "Амбер" Литва

Сергій Руденко – "Дунав" Болгарія

Діагональні:

Василь Тупчій – "Камбре Волей" Франція

Догравальники:

Ян Єрещенко – "Єнісей" Росія

Ілля Ковальов – "Газпром-Югра" Росія

Тимофій Полуян – "Соргун" Туреччина

Андрій Дячков – "Чикаго Айсмен" США

Олексій Клямар – "Канни" Франція

Олег Плотницький – "Перуджа" Італія

Сергій Капелусь – "Бєльско-Бяла" Польща

Андрій Чмірьов – "Амбер" Литва

Кирило Клочко – "Cтіінта" Румунія

Борис Жуков – "Пярну" Естонія

Дмитро Федоренко – "Славіа Свидник" Словаччина

Станіслав Лизанець – "Домалевац" Боснія та Герцеговина

 

ЖІНКИ:

Зв'язуючі:

Олександра Перетятько – "Єнісей" Росія

Олена Напалкова – "ЛіігаПлокі" Фінляндія

Оксана Русначенко – "Тетіс" Греція

Ольга Леженкіна – "Саламіна" Кіпр

Ольга Власова – "Алітус" Литва

Діагональні:

Анна Єфременко – "ЛіігаПлокі" Фінляндія

Дар'я Буткевич – "Валь де Траверс" Швейцарія

Олеся Рихлюк – "Кузейбору" Туреччина

Валерія Паршина – "Превеза" Греція

Карина Денисова – "Куаниш" Казахстан

Догравальниці:

Олена Лимарева-Флінк – "Cен-Рафаель" Франція

Олександра Міленко – "Сєвєрянка" Росія

Діана Франкевич – "Вандьовр Нансі" Франція

Юлія Бойко – "Вашаш" Угорщина

Надія Кодола – "Алтай" Казахстан

Олександра Биценко – "Нілуфер" Туреччина

Центральні блокуючі:

Анастасія Демишина – "Nyskie Towarzystwo Siatkówki Kobiet" Польща

Ольга Трач – "Pays d'Aix Venelles" Франція

Ксенія Сухорукова – "Volley Ball Romans" Франція

Юлія Герасимова – "Карайолларі" Туреччина

Вікторія Мосціцька – "Оломоуц" Чехія

Дар'я Дрозд – "Олімпіас" Кіпр

Анастасія Лях – "Алітус" Литва

Ліберо:

Наталія Кліменова  – "Mount Royal University" Канада

 

ТРЕНЕРИ:

Юрій Філіппов – "Єнісей" Росія

Сергій Голотов – "Єнісей" Росія