Українська волейболістка Дар’я Буткевич поповнила склад фінської команди "ОрПо".

Повна назва клубу "Oriveden Ponnistus". В "регулярці" колектив посів п’яте місце. Але в раунді плей-оф пройти далі чвертьфіналу не зміг.

"Я хочу відчути волейбол у різних країнах і познайомитися з новими лігами. Тренер Андреа Карасі зв’язався зі мною, розповів про свої думки про волейбол. Мені здалися вони цікавими. Карасі дуже любить волейбол, і я хочу з ним попрацювати. Відвідавши Орівесі, я відразу відчула себе як вдома. Мені приємно, що всі, хто бере участь у діяльності команди, близькі один до одного, починаючи з керівництва. Команда енергійна, молода і я впевнена, що гравці і весь колектив будуть розвиватися в наступному сезоні. Зі свого боку, я хочу максимально допомогти команді та використати свій досвід з ліг інших країн. У наступному сезоні ми можемо отримати дійсно хороші результати.

Орівесі нагадує мені мою батьківщину в Україні, яка також є лісистою місцевістю. Я вже закохалася в природу Орівесі, озера та аромат чистої природи. Тут також дивовижно спокійно, а все, що мені потрібно, поруч", – цитує Буткевич офіційний інстаграм акаунт фінського клубу.

Свою професійну кар’єри Дар’я розпочала в складі команди "Харків'янка" (2015-2017). Потім три сезони поспіль нападниця була гравцем житомирського клуб "Полісся" (2017-2020). А далі волейболістка вирішили спробувати свої сили у іноземних чемпіонатах. Українка виступала у російські "Сєвєрянці" (2020\21) та швейцарській команді "Валь-де-Траверс" (2021\22).

Раніше ми повідомляли, що у чемпіонаті Фінляндії також зіграє українська зв’язуюча Оксана Русначенко.

#нашіукраїнці – таблиця трансферів українських волейболістів в іноземні чемпіонати. Сезон 2022\23