Volleyball.ua стежить за трансферними новинами, які стосуються українських волейболістів. До вашої уваги список українських спортсменів, які проведуть сезон 2022-2023 закордоном.

ЧОЛОВІКИ:

Діагональні:

Андрій Тупчій – "Младі Раднік" Сербія

Артем Скороход – "Hapoel Ironi Kiryat Atа" Ізраїль

Геогій Насібулін – "Шенуа" Швейцарія

 

Зв'язуючі:

Дмитро Козловський – "Brisbane Slavic United Volleyball Club" Австралія

Іван Плясецький – "Прага" Чехія

Володимир Ковальчук – "Брно" Чехія

Дмитро Долгополов – "Младость" Хорватія

Максим Донець – "Міява" Словакія

Дмитро Шломін – "Апоель" Кіпр

Юрій Синиця – "Hebei" Китай

 

Ліберо:

Данііл Анохін – "Brisbane Slavic United Volleyball Club" Австралія

 

Догравальники:

Олег Плотницький – "Перуджа" Італія

Ян Єрещенко – "Девелі" Туреччина

Станіслав Лизанець – "MOK Mурса" Хорватія

Борис Жуков – "Рід" Австрія

Назар Гетьман – "Грінярд Маасейк" Бельгія

Ілля Ковальов – "Купрум" Польща

Станіслав Невядомський – "Теруель" Іспанія

Владислав Павлюк – "Brisbane Slavic United Volleyball Club" Австралія

Олександр Буздуган – "Залау" Румунія

Арсеній Донець – "Міява" Словакія

Кирило Клочко – "Вальдфіртель" Австрия

Андрій Чмірьов – "Екабпілс" Латвія

Тимофій Полуян – "Hebei" Китай

 

Центральні блокуючі:

Дмитро Терьоменко – "Тур" Франція

Сергій Руденко – "Brisbane Slavic United Volleyball Club" Австралія

Валерій Тодуа – "Прага" Чехія

Юрій Семенюк – "Проєкт Варшава" (Польща)

Богдан Волков – "CV Playas de Benidorm" Іспанія

Денис Данилов – "Бескиди" Чехія

 

ЖІНКИ:

Діагональні:

Олеся Рихлюк – "Чукурова" Туреччина

Дар'я Буткевич – "ОрПо" Фінляндія

Поліна Кочеткова – "Сокол Штернберк" Чехія

Наталія Луханіна – "Орлеан" Франція

Поліна Лютікова – "Херцег Нові" Чорногорія

Анна Харчинська – "Університет Огайо" США

Марина Скрипник – "ТІ-веллвассер-воллей" Австрія

Анастасія Крайдуба – "Ополе" Польща

Ніколь Мчедлішвілі – "Штральзунд" Німеччина

Наталія Ксендзук – "Зальцбург" Австрія

 

Догравальниці:

Надія Кодола – "Болу Блд" Туреччина

Юлія Бойко – "Вашаш" Угорщина

Богдана Анісова – "Болу Блд" Туреччина

Діана Франкевич (Матюхова) – "Дукла" Чехія

Анна Шумейко – "Сокол Фрідек-Містек" Чехія

Олена Лимарева-Флінк – "Вандьовр Нансі" Франція

Інна Деніна – "Сокол Штернберк" Чехія

Юлія Димар – "Стелла" Франція

Валерія Соболь – "Janta Forca Skopje" Македонія

Катерина Дубова – "Aris Polemiou" Кіпр

Ганна Кириченко – "Брно" Чехія

Ольга Качур – "Унісерситатя" Румунія

Юлія Литвиненко – "Лугано" Швейцарія

Ольга Павляшик – "Альбатрос" Чорногорія

Валентина Осипчук – "Stade Laurentin" Франція

Кароліна Підгурська – "Ліндесберг" Швеція

Карина Денисова – "Црвена Звезда" Сербія

Наталія Гончар – "TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski" Польща

Валерія Нудьга – "Маккабі" Ізраїль

Ірина Собчук – "Лука Бар" Чорногорія"

 

Ліберо:

Вікторія Ніколайчук – "Фатум" Угорщина

Аріна Бойко – "Альбатрос" Чорногорія

 

Зв'язуючі:

Оксана Русначенко – "Пуйо Воллі" Фінляндія

Ольга Скрипак – "Вашаш" Угорщина

Вікторія Олійник – "Бекешчаба" Угорщина

Ольга Власова – "Сольна Велічка" Польща

Ангеліна Дуб'янська – "Брно" Чехія

Яна Елькіна – "Унісерситатя" Румунія

Тетяна Хилюк – "Ойте" Німеччина

Дар'я Грязіна – "Ліндесберг" Швеція

Катерина Зуй – "Каунас" Литва

Єлизавета Лазуренко – "Hylte/Halmstad" Швеція

Ольга Леженкіна – "Лімасол" Кіпр

 

Центральні блокуючі:

Марина Мазенко – "Легіоново" Польща

Юлія Герасимова – "Ролескі Тарнув" Польща

Юлія Микитюк – "Орлеан" Франція

Ксенія Пугач – "ЛП Вієсті" Фінляндія

Тетяна Машковська – "Janta Forca Skopje" Македонія

Дарія Стужук – "Рандаберг" Норвегія

Влада Яворська – "Унісерситатя" Румунія

Ксенія Ратій – "Ойте" Німеччина

Таїсія Хорольська – "Лука Копер" Словенія

Олена Михайлютенко – "VK Pirane Brusno" Словаччина

Анастасія Тищенко – "PSV VBG Salzburg" Австрія

 

ТРЕНЕРИ:

Віталій Осіпов – "Міява" Словакія

Юрій Мельничук – "Brisbane Slavic United Volleyball Club" Австралія

 

КЛУБИ:

СК "Прометей" – Екстраліга (чемпіонат Чехії)

ВК "Барком-Кажани"– ПлюсЛіга (чемпіонат Польщі)