Українська зв’язуюча Вікторія Олійник поповнила склад угорського клубу "Бекешчаба".

Свою спортивну кар’єру волейболістка розпочинала у запорізькій "Орбіті", а потім перейшла до дніпровської "Аланти".

22-річна пасуюча спробує свої сили не лише у чемпіонаті Угорщини, а й турніру MEVZA.

У минулому сезоні команда "Бекешчаба" (BRSE) стала срібними призером угорської першості та завоювала бронзу національного Кубка.

viktoria oliynyk

У майбутньому сезоні у чемпіонаті Угорщини виступатиме багато українських волейболісток: ліберо Вікторія Ніколайчук поповнила склад команди "Фатум" з міста Ньїредьгаза. Декілька тижнів тому контракт з "Вашашем" продовжила нападниця Юлія Бойко. Ще одним новачком "Вашаша" стала зв’зуюча Ольга Скрипак.

#нашіукраїнці – таблиця трансферів українських волейболістів в іноземні чемпіонати. Сезон 2022\23