Рівненська команда "Регіна-МЕГУ" оголосила ім’я нового тренера.

Ним став 32-річний болгарський фахівець Мартін Живков.

Не дивлячись на достатньо молодий вік, Живков вже встиг попрацювати у багатьох командах.

Тренерську кар’єру Мартін починав в якості помічника головного тренера у жіночому болгарському клубі "ЦСКА" (2009/10). Згодом були румунський "Тиргу Муреш" (2013/14), юніорська збірна Болгарії U-21 (2015) та болгарський "Хебер Пазарджик" (2016/18).

З 2010 по 2013 рр. Живков очолював жіночу команду Софіївського університету, а в сезоні 2019\20 був наставником бельгійського чоловічого клубу "Syneton Duvel Puurs".

martin gyvkov

В інтерв'ю клубній пресслужбі наставник розповів про найближчі плани та враження від нового міста.

– Мартіне, розкажіть як сталося, що ви зараз у Рівному?

– Я був у контакті з менеджером "Регіни" ще до того, як приїхати в Україну. Умови роботи, які мені запропонував клуб, були хорошими і задовольнили мої сподівання.

– Чи спостерігали ви раніше за українським чемпіонатом?

– Так, я маю свої спостереження. Крім того, я знайомий з багатьма українськими волейболістками, які виступають за кордоном.

– Ви тренували як чоловічі, так і жіночі команди, а тепер знову перейшли до жіночого клубу. З ким вам найбільше подобається працювати?

– Так, я маю досвід роботи, як з чоловічими, так і з жіночими командами. Для мене завжди було приємно розпочати новий проект і досягти максимальних результатів, а з "Регіною-МЕГУ" я думаю, що це буде великим викликом.

– Які ваші цілі на новий волейбольний сезон?

– Я людина, яка завжди намагається досягти максимуму. Мої цілі – розвивати та вдосконалювати фізичні та технічні якості гравців та допомагати їм у зростанні на волейбольному полі. Після довгої роботи, наповненої великою кількістю самопожертв, я переконаний, що результати підуть вгору.

– "Регіна" має велику кількість молодих волейболісток. Яким буде ваш принцип роботи з ними?

– Це правда, що ми одна з наймолодших команд у чемпіонаті, але я переконаний, що завдяки конкретній та напруженій роботі на індивідуальному та груповому рівні ми можемо досягти великого прогресу всієї команди.

– Перший навчально-тренувальний цикл відбувся у Рівному. Що ви можете сказати про фізичний стан дівчат? Та на чому ви зосередитесь на зборі у Сарнах?

– Безумовно, наша підготовка триває з повною силою. Я сподіваюся, що дівчата залишатимуться в хорошому фізичному та здоровому стані протягом усього майбутнього сезону. На даний час втома помітна, але це нормальна частина початку підготовки. Ми продовжуємо підготовчий процес у Сарнах за планом, і там ми більше зосередимося на технічних та тактичних сегментах волейболу.

– Мартіне, як ваша сім'я поставилася до підписання контракту з українським клубом "Регіна-МЕГУ"?

– Майже всі мої друзі та родичі були здивовані моїм рішенням прийняти пропозицію від українського клубу, але я отримав повну підтримку від усіх них. Зараз я можу сказати, що моє перше враження про Рівне – це прекрасне місто з теплими людьми, і я не шкодую, що приїхав сюди.

martin zhyvkov

Нагадаємо, що минулого сезону на посту головного тренера тричі ставалися глобальні зміни. До лютого 2021 року командою керував Петро Хілько, потім його місце зайняв Максим Пархоменко, а завершувала ігровий сезон Регіна з Сергієм Тимчаком. В результаті рівнянки стали бронзовими призерками Кубку України.

 

Фото: vcsynetonduvelpuurs.be