Волейболісти збірної Туреччини вперше в історії стали переможцями "Фіналу чотирьох" Золотої Євроліги-2019, який пройшов в Таллінні.

У півфіналі турніру турки з рахунком 3:1 здолали Естонію, а в вирішальним матчі з "сухим" рахунком обіграли Білорусь. Білоруси в півфіналі вибили з боротьби за титул Голландію (3:1). Голландія в результаті стала бронзовим призером турніру.

Золота Євроліга-2019. Чоловіки. "Фінал Чотирьох" (Таллінн, Естонія)

0:3 (16:25, 21:25, 19:25)

Найціннішим гравцем "Фіналу чотирьох" визнаний зв’язуючий і капітан збірної Туреччини Арслан Екші.

team turkey
Чоловіча збірна Туреччини \ фото: cev.eu

Туреччина і Білорусь візьмуть участь у Кубку претендентів, переможець якого отримає право зіграти в Лізі націй-2020. "Фінал шести" Кубка претендентів пройде в липні в Любляні. Також там зіграють Словенія, Куба і Єгипет. Останню путівку посперечаються Чилі і одна з азіатських збірних.

Нагадаємо, що обидві українські збірні не змогли пробитися до "Фіналу чотирьох" та посіли п’яту сходинку.