У наступному сезон сніжний волейбол зазнає істотних змін.

Президент ЄКВ Александар Борічіч, генеральний директор ФІВБ Фабіо Азеведо, старший віце-президент ЄКВ Ренато Арена і члени нещодавно створеної групи експертів по волейболу на снігу під керівництвом Петера Клайнмана обговорили майбутнє снігового волейболу.

Угода ЄКВ і ФІВБ про спільний розвиток волейболу на снігу почала діяти ще на початку цього року. Була проведена презентація нового виду спорту в ході Зимових Олімпійських Ігор-2018 в Пхенчхані. Наступною подією став перший чемпіонат Європи з волейболу на снігу, який пройшов в місці народження цього виду спорту, на гірськолижному курорті Ваграйн-Клайнарль в Австрії.

snow volleyball
Виставковий матч у Південній Кореї, Зимові Олімпійські ігри-2018 \ фото cev.eu

На думку ФІВБ і ЕКВ, волейбол на снігу відкриває нові горизонти з просування волейболу в світі. Організації планують продовжувати спільну роботу, підвищувати якість бренду "волейбол на снігу", надавати федераціям підтримку в просуванні цього виду спорту.

На нараді у Відні представники вищих органів зробили важливе оголошення. Починаючи з наступного сезону, до складу кожної команди з волейболу на снігу будуть входити три гравці. Ця зміна дозволить підвищити популярність та унікальність снігового волейболу і підкреслить його особливості.

snow volleyball

ЄКВ сподівається, що багато федерації Європи візьмуть приклад з Австрії і почнуть розвивати волейбол на снігу в своїх країнах. Ці надії небезпідставні, оскільки минулої зими вже 17 країн провели національні чемпіонати по сніжному волейболу.

Нагадаємо, що в Україні теж відбувся перший чемпіонат країни з волейболу на снігу. Пройшов він у Шостці, а переможцями стали Віталій Дідух \ Андрій Гольонко і Олена Борисенко \ Ольга Довгопол, які потім вирушили на перший чемпіонат Європи і посіли там 17 та 9 місце відповідно.